Мене постійно лякали тим, що от в старості я буду немічна, а через те, що не маю дітей, то й склянку води ніхто не принесе

Будь-який вибір в житті треба робити усвідомлено. Так ви зможете прожити щасливе життя та ніколи не сумніватися та не шкодувати про свої вчинки навіть в глибокій старості. Мені вже за 70 і живу одна, дітей ніколи не мала й мені комфортно.

Так вийшло, що на відміну від моєї сестри, я ніколи не хотіла сім’ю. Мені було добре жити одній, займатися улюбленою справою й просто насолоджуватися життям. Під тиском родичів я все ж таки вийшла заміж, але це був скоріш шлюб за домовленістю. Мій чоловік був хорошою людиною, але мав такі ж погляди, як я. На цьому і зійшлися.

Разом ми прожили майже 40 років і завжди були разом. Мене постійно лякали тим, що от в старості я буду немічна, а через те, що не маю дітей, то й склянку води ніхто не принесе. Не знаю, чи то через постійні заняття спортом, чи через те, що маю за правило раз на кілька років проходити медичне обстеження, але до немічної мені дуже далеко.

У своєму віці я займаюся йогою – кілька років тому зацікавилася нею. Сама справляюся по господарству та веду активний спосіб життя. Попри те, що одна, ніякої самотності  не відчуваю. Багато хто дивується моєму рішенню, а дехто думає, що кажу не правду, коли розповідаю, що не хочу і зараз ні дітей, ні онуків.  Та я впевнена, що просто треба робити вибір, як жити, свідомо.

You cannot copy content of this page