Мені здається сім’я та відносини це праця та робота над самими собою та над цими відносинами двох людей

Ми з чоловіком зустрічалися 6 років, потім побралися, у шлюбі 4 роки. Всі 10 років ми практично не розлучаємося, завжди разом і ніколи не втомлювалися один від одного.

У нас народилася донька, їй скоро буде три роки. Обидва були впевнені одне в одному і довіряли одне одному.

Але три місяці тому я почала помічати, що чоловік віддалився, перестав проводити час зі мною та дитиною, грубо почав зі мною розмовляти, на роботі затримується.

Після серйозної розмови щодо наших стосунків він сказав, що хоче піти. Я запитала, чи він змінив мені, на що він відповів ні, але йому подобається інша.

Я розуміла, що в цьому є моя провина, я була не дуже гарною господаркою в будинку та неуважною дружиною, я пішла з головою у розвиток дитини та турботу про неї.

Мене як струмом вдарило, я зрозуміла, що досі сильно його люблю і не хочу втрачати (ми один в одного перші і в плані інтимного життя і серйозних відносин).

Він сказав, що хоче місяць подумати та вирішити йти чи ні. Я змогла витерпіти цей кошмар лише день, а потім сказала, що більше не можу так і готова розлучитися.

Після цього він сказав, щоб я все забула, і він лишається з нами. Я робила сюрпризи та романтичні вечори, почала приділяти увагу не тільки донечці, а й чоловікові і почала виправлятися у домашніх обов’язках.

За собою стежу, хоч цього я не переставала робити. Але з його боку кохання я не відчуваю. Він також велику частину часу проводить за комп’ютером, на роботі, робочий день став довшим.

У свій вихідний він теж змушений працювати пару годин. Про пошук нової роботи чути не хоче, каже, немає нормальної.

Дитині уваги не приділяє. Про стосунки говорити не хоче, сердиться і каже, що я питаю те саме. Невже він не розуміє, що мені досі боляче і прикро через те, що він хотів піти?!Я то відчуваю любов до нього, причому як раніше, коли ми ще зустрічалися, то злість і образу.

Я знову хочу почуватися коханою. Як можна повернути його почуття до мене? Як зробити так, щоб йому хотілося проводити час зі мною та з дитиною? Я сказала йому, що він мою впевненість у собі підірвав і образив мене тим, що хотів піти і тим, що йому сподобалася інша.

А він мені порадив знайти друга, щоби повернути впевненість у собі. Я запитала, чи впевнений він, що друг просто зі мною спілкуватиметься, а не відіб’є мене в тебе. Він сказав, що він вірить у дружбу між чоловіком та жінкою.

Він упевнений, що я без нього не зможу і нікуди від нього не подінуся. Що робити я не знаю, любити і відчувати себе використовуваною, не можу, піти не наважуюсь (думала про це, але тільки для того, щоб він більше за мене цінувати почав, і щоб злякався мене втратити, щоб зрозумів, що любить).

Мені здається сім’я та відносини це праця та робота над самими собою та над цими відносинами двох людей. Але працювати над відносинами самої я не хочу і не можу!

Почати інші відносини, а навіщо, в інших теж будуть проблеми рано чи пізно, то чому не працювати над тими, які є зараз, тим більше що нас пов’язує дитина і прекрасне минуле.

You cannot copy content of this page