Мікроби осідають на всіх поверхнях і можуть потрапити на слизові оболонки тіла, тим самим спровокувавши появу хвороб…

Кожна господиня знає, як важливо підтримувати чистоту в туалетній кімнаті. Особливо коли в будинку суміщений санвузол. Неприємні запахи до всього іншого є ще й розсадником мікробів.

Якщо в туалеті надовго залишається неприємний аромат, це означає, що в цьому приміщенні розмножуються мікроби. І вони можуть завдати шкоди домочадцям.

Мікроби осідають на всіх поверхнях і можуть потрапити на слизові оболонки тіла, тим самим спровокувавши появу хвороб. Необов’язково купувати дорогі хімічні засоби, щоб у ванній завжди приємно пахло.

По-перше, вони не завжди виявляються ефективними. По-друге, багато господинь відзначають, що після них залишається неприємний запах. До того ж такі засоби не завжди мають тривалу дію.

В результаті ви витрачаєте багато грошей на абсолютно непотрібні речі. І не отримуєте бажаного ефекту. Але можна приготувати освіжувач повітря з компонентів, які обов’язково знайдуться на кожній кухні.

Як приготувати домашній засіб проти неприємних запахів

Домашній освіжувач повітря дуже ефективний і складається всього з двох компонентів. Все, що тобі потрібно, – це лимон і оцет. Щоб приготувати цей диво-засіб, потрібно зробити наступне.

Взяти пляшку з розпилювачем. Бажано, щоб розпилювач був якомога тоншим. Налийте у неї півсклянки оцту і додайте сік цілого лимона. Сік лимона краще процідиш через марлю, щоб розпилювач не забивався частинками.

Гарненько збовтайте і перемішайте вміст флакона, щоб вийшла однорідна рідина. Тепер можна розпорошити цю суміш у туалетній кімнаті під час прибирання. Обов’язково нанесіть його на сам унітаз.  Залиште на півгодини.

Після цього гарненько вимийте унітаз. Така суміш допомагає боротися не тільки з неприємними запахами, а й нальотом та іржею в санвузлі. Оцет славиться властивостями поглинання і нейтралізації неприємних запахів.

Лимон є природним антиоксидантом, що допомагає в боротьбі з вірусами та мікробами. А також має приємний цитрусовий аромат, який надовго залишається в туалетній кімнаті.

You cannot copy content of this page