Поради

Мольфар наказав поставити цей предмет під ліжко, аби чорна смуга закінчилася

Мольфар наказав бізнесменові поставити цей предмет під ліжко. Справи відразу пішли на лад.

«Сіль під ліжко висипаєш, а потім чекай на чудеса. Саме ця дія може дивним чином змінити твоє життя на краще!» — сказав ведичний чоловік моєму давньому знайомому Василеві.

Після консультації у Васі відбулися трансформації у багатьох сферах життя, і що найголовніше — однозначно на краще!

Тож як облаштувати спальню та що поставити під ліжко, щоб вийти з чорної смуги? Рекомендація потужного езотерика!

Ми проводимо в спальні більшу частину свого часу, там ми відпочиваємо та набираємось сил. Від того, як ми виспимось і в якому настрої прокинемося, залежить наш день, тому дуже важливо, щоб все, що нас оточує у спальні, приносило комфорт та можливість повноцінно відпочити.

Важливо уважно вибирати місце, де й на чому спиш. До спальні не варто пускати чужих людей. До них належать навіть родичі та друзі. У цій кімнаті місце лише господарям будинку!

Якщо немає можливості повністю ізолювати спальне місце (наприклад, в однокімнатній квартирі), важливо продумати, як можна відгородити зону ліжка від сторонніх поглядів. Наприклад, поставити пересувну перегородку чи повісити карниз зі шторою.

Існують правила розташування ліжка. Якщо спати ногами до дверей, через двері може витікати енергія, яка потрібна для відновлення. Тому людина прокинеться не відпочившою, а, навпаки, втомленою. Постійний такий стан може призводити до недуг та безсоння.

Найоптимальнішим варіантом буде розташування ліжка перпендикулярно до вікна і дверей, а узголів’я має бути біля капітальної стіни. При цьому ти маєш бачити, хто входить до кімнати.

Людина, що лежить на ліжку, не повинна відображатися у дзеркалі. Особливо не варто встановлювати його на стелі!

Енергетично ліжко з’єднується з рештою житла і знаходиться під його захистом від злих сил. Саме тому небажано використовувати дизайнерські форми ліжка у вигляді овалу або кола, а також вибирати ліжка без узголів’я або з низьким узголів’ям.

Постільну білизну краще вибирати без яскравих орнаментів та принтів. В ідеалі — однотонне, тому що під час сну ми своїми рухами утворюємо певний енергетичний малюнок на постільній білизні, властивий лише нам, і він індивідуальний. Вважається, що саме він на тонкому рівні несе інформацію, накопичену протягом дня.

Обов’язково накривай ліжко покривалом. Таким чином ти зможеш втихомирити енергетику, залишену тобою на ліжку вночі, і підготувати спальне місце до наступної зустрічі.

Не варто ставити ліжко до стіни, за якою розташований водогін. Ліжко краще розташовувати на гарній відстані від батарей опалення.

Існує кілька амулетів, які працюють, якщо ти хочеш покращити своє життя. Наприклад, якщо настали важкі часи, варто покласти під ліжко ніж. Він розрубує негативну енергетику і дозволить досить швидко вийти із чорної смуги.

Ну а якщо ти хочеш, щоби тобі завжди щастило, у всьому супроводжувала удача і було багато сил і енергії, то раз на місяць на 3 дні залишай сіль під ліжком. Це дозволить зняти негативні програми. А також ця дія направить потужні потоки енергії, для того щоб господар спальні зміг досягти відмінних результатів у своєму житті.

Сіль можна покласти в пакеті або на блюдечку. Після того як виклав сіль під ліжко, промов ці слова:

«Біди проганяю, від смутку себе захищаю. Сіль мені шляхи відкриває, захистом мене огортає!

Говорити ці фрази варто лише раз. Після 3 днів змий сіль під проточною водою. Цей ритуал простий, але ефективний!

 

Вам також має сподобатись...