Мовляв, якщо провести якийсь особливий обряд у домашніх умовах, життя почне налагоджуватися. Дивно, але інколи це працює…

Напевно не знайдеться людина, яка б ніколи не хотіла стати багатою. І це абсолютно нормально! Бажання заробляти більше, щоб жити щасливіше, зрозуміле. Щоправда, часом люди вдаються до нетривіальних способів, завдяки яким сподіваються привернути фінансове гроші у своє життя.

Багато хто переконаний, що потрібно наполегливо працювати, якщо треба мати гроші. Постійна робота над собою неодмінно приведе до бажаних цілей. Однак часом хочеться домогтися свого швидше. Багато людей вірять у силу різних ритуалів.

Мовляв, якщо провести якийсь особливий обряд у домашніх умовах, життя почне налагоджуватися. Дивно, але інколи це працює. Звісно, є ймовірність, що вся справа в людській вірі в певні дії та події. Проте, нерозумно втрачати можливість зловити удачу за хвіст.

Ритуал із гречаною крупою

Один із домашніх ритуалів пов’язаний з їжею, а саме гречаною крупою. Стародавні слов’яни вірили, що в гречці мешкає добрий дух. Він сприяє отриманню щедрого врожаю, а в контексті наших реалій – прибутку.

Щоб провести ритуал із гречкою в домашніх умовах, знадобиться всього лише столова ложка крупи і полотняний мішечок. Якщо мішечка немає, можна використовувати носову хустку або просто шматок тканини.

Далі потрібно просто покласти цей мішечок собі під подушку, перед тим як лягти спати. Гречка має пролежати в цьому місці три дні й три ночі, щоб увібрати емоції та бажання.

Якщо спите на дивані й щоранку складаєте його, то забирайте вузлик із гречкою в затишне місце, де лежать постільна білизна та подушки. А ввечері знову повертай його на колишнє місце.

На четвертий день після пробудження тобі потрібно вийти на вулицю, захопивши з собою мішечок із гречкою. Висипати крупу в тому місці, де її можуть з’їсти птахи.

Висипаючи гречку, промовляй такі слова: “По білому світу розлітайся, прибутком до мене повертайся. Бути тому!” Вузлик, у якому була гречка, нехай зберігається вдома. Він послужить приманкою для грошей.

Інші ритуали для залучення грошей

Багато різних домашніх ритуалів пов’язано зі свічками. Наприклад, зелені свічки приваблюють достаток і багатство. Таку свічку потрібно перев’язати зеленою стрічкою, запалити й розкласти навколо неї монети.

Потім вимовити такі слова: “Я оточений зеленим полум’ям, оточений магією грошей, я багатий, скоро я стану багатим”. Далі потрібно накапати трохи зеленого воску на монети й заховати їх подалі від чужих очей.

Езотерики вірять, що цей обряд зробить так, що гроші тектимуть у дім рікою. Кажуть, що поліпшити ефект від ритуалу можна, якщо використовувати одразу три або шість свічок.

Якщо переживаєте фінансові труднощі, спробуй привернути в дім гроші за допомогою ще одного замовляння. Для цього розсипте по всій квартирі монети і дай їм полежати рівно добу.

Після цього зметіть їх за допомогою нового віника. І примовляйте при цьому: “Гроші підмітаю – багатство вітаю, буду я багата і вся в злата”. Наступні три дні гроші потрібно зберігати в лівому кутку кімнати.

Коли минуть три дні, помістіть всі дрібні гроші в банку і закрийте її герметичною кришкою. У жодному разі не відкривайте її. Якщо розіб’єте банку, можна накликати на себе біду, пов’язану з грошима.

You cannot copy content of this page