Моя подруга доглядає хвору свекруху за гроші. Я коли зрозуміла, що коїться в їх сім’ї, ледь мізками не поїхала

Моя подруга доглядає хвору свекруху за гроші. Я коли зрозуміла, що коїться в їх сім’ї, ледь мізками не поїхала, адже для мене наприклад це нонсенс.

А в результаті, всі щасливі. Одна горщики носить від старої баби і рада, а інша за це платить великі гроші і теж щаслива.

Почалося все з того, що моя подруга Янка вискочила заміж. Павлик, він такий, знаєте, хороший, але як сказати, безхребетний, чи що.

Батько Паші їх покинув, а мати все життя була військовою. Чи на складі, чи в казармі, але була якимсь там розпорядником. Я вже не сильно розбираюся в їхніх посадах.

Так от, захворіла вона, сильно. Вени на ногах. Мали робити операцію, та не вийшло, то серце, то нирки. Матір Паші стала доглядати жінка, хороша така, за 20 тисяч в місяць. А що, і їсти звари, і почитай, і манікюр зроби, на ринок збігай, собаку вигуляй. Мало що?

Павлик працює, він сам плиткою займається, а тепер вже і 2 бригади взяв, дохід тисяч під 100. Але не багатій він.

Що зараз 100 тисяч, мамі, на продукти, молодій жінці, та й по тому. Так, словом.

Ця жіночка, що в свекрухи працює напередодні Паски мила вікна, впала зі стільця і пошкодила собі ребра. Звісно винних немає, лежить тепер вдома лікується.

А на цей час, цих пів року треба ж когось знайти. По об’явам одні пройдисвітки, інші ліниві, з 10 перебрали, та ні одна не підійшла.

А потім моя Янка відчебучила. Будучи при надії ось що запропонувала: “Світлано Йосипівно, скільки ви платитите, 20? Давайте я буду за вами доглядати”.

Чоловік Янки ледь зі стільця не впав з такої пропозиції, але свекруха уважно вислухала те, що сказала Янка: “Я на 3 місяці, і таскати в себе на роботі важкі баняки вже не буду. А робота треба всім, мені зокрема.

До пологів якраз пів року, тому ваша Ярослава одужає і мене змінить. Будемо рахувати, що це декретне місце. Одне прошу, відноситися до мене так, як до звичайної людини на роботі, і зарплату плататіть таку, як давали Ярі.

І гроші в сім’ї, і я при роботі, і ви доглянуті. А головне, ваш син більше не буде розриватися між домом і вами”.

Поговорили і вирішили спробувати. Звісно, Янці потреби в грошах не було, та вона хотіла, щоб в неї свої були, за які не треба було б розпинатися куди витратила.

Через пів року народилася дівчинка, і пара зовсім переїхала до будинку свекрухи.

Тільки тепер Світлана Йосипівна помагала Яні з дитиною, адже невістка поставила її на ноги, була і на операції і після. Помогла і з 1, і з 2 дитиною, а головне – безкоштовно. Ось так.

You cannot copy content of this page