Мою подругу покликав заміж її кавалер, але поставив дивну умову

Мою подругу покликав заміж її кавалер. Але відразу попередив, що коли вони одружаться, вона повинна буде заробляти стільки ж, скільки і він.

І в декреті сидіти не буде, хай краще на няню заробить. Подруга засмутилася, але вирішила обміркувати пропозицію.

«Рік тому я пішла від свого хлопця. Він рахував кожну витрачену мною копійку. А всі наші розмови в підсумку зводилися до грошей. Я не хотіла наступати на ті ж граблі, але в моєму житті з’явився Максим. У нас були просто ідеальні стосунки, поки він не заговорив про весілля », – поділилася зі мною Оксана.

Виявилося, що її обранець хоче жити, за його словами, як усі цивілізовані люди. Мовляв, у світі вже давно подібне стало нормою. Дружина заробляє стільки ж, скільки і чоловік.

Хіба так будуються гармонійні відносини між люблячими людьми? Я такого щиро не розумію.

Але ще більше мені незрозуміло, як цю проблему збирається вирішувати Оксана. Вона зовсім зневірилася:

«Розумієш, всі мої однолітки давно заміжні, у декого вже й діти є. А я все сиджу в дівках. Звичайно, не хочеться розмінюватися на аби кого, але Максим мені дуже подобається! ».

Я вважаю, що від таких залицяльників потрібно бігти. Уявляю, яким він виявиться чоловіком. А як бути Оксані, коли у них з’явиться малюк?

Тобто одразу після пологів жінці потрібно і за дитиною доглядати, і думати про те, де гроші заробляти?

Та ще й так, щоб перебувати на рівних зі своїм чоловіком. Про домашні справи я взагалі мовчу!

Чому сучасні чоловіки такі? Так просто ніхто не хоче брати на себе відповідальність!

Я не кажу, що жінці потрібно сідати своєму чоловікові на шию, звісивши ніжки. Але не можна пред’являти коханій людині такі дивні вимоги. Тим більше життя постійно вносить свої корективи.

От уяви собі ситуацію. Жінка нещодавно народила дитину, далеко не всім вдається відразу повернутися у звичний ритм і жити як зазвичай.

А як же післяродова депресія? Чутлива новоспечена матуся потребує цілковитої підтримки чоловіка. І їй вже точно ніколи думати про те, щоб йти на роботу і заробляти гроші на няню.

До слова, про нянь. Що це за тенденція така новомодна? Мені здається, нянь наймають ті люди, яким не хочеться займатися вихованням своїх дітей.

Ні, звичайно, бувають випадки, коли це життєво необхідно. Але щоб ось так просто запросити додому чужу людину і довірити їй малюка. Ні, як на мене, це дивно.

«Я хочу присвятити весь свій час дитині. Навіщо відразу йти на роботу, щоб всі гроші віддавати якійсь няні? Цей момент бентежить мене найбільше. Коли я вирішила ще раз обговорити все з Максимом, він сказав, що я сприйняла його слова занадто серйозно. Просто я не хочу, щоб мій чоловік думав тільки про гроші! » – мало не плачучи поділилася зі мною подруга.

Я вважаю, що краще бути самотньою, ніж з такою людиною. Хто знає, може, потім він почне рахувати з’їдену їжу або що-небудь в такому дусі? Оксана, біжи, поки не пізно!

You cannot copy content of this page