Наснилася Ванга і сказала, що потрібно викинути всі подаровані свекрухою сувеніри

Часом зберігання речей вдома стає неможливим по ряду причин. Недостатньо місця в будинку або надлишок речей, якими ми не користуємося, змушує нас прощатися з зайвим.

Це не означає, що непотрібний одяг, іграшки або посуд треба неодмінно віднести на смітник. Завжди є люди, які потребують цих речей, існують пункти прийому непотрібних речей в хорошому стані, притулки і так далі.

Езотерики вважають, що предмети, які знаходяться у нас вдома, насичуються певної енергетикою. Розлучатися з речами треба усвідомлено. Щоб зберегти гармонію в будинку і не втратити сприятливу енергетику разом з річчю, яку віддаєш, її треба віддавати без жалю.

Іноді краще провести ритуал відрізання речі від себе. Треба закрити очі і уявити, що між тобою і річчю є нитка. Потім уяви, що обрізати цю нитку ножицями. Або вимовити фразу:

«Це тільки річ, мене ніщо з нею не пов’язує», – щиро вірячи, що це так.

Існують прикмети, які свідчать, що позбуватися від старих речей вдома не можна. Але є такі предмети, від яких треба позбутися негайно, щоб не накликати біду. Не треба зберігати вдома старе взуття або зношені тапочки, бо можна накликати на себе зурочення.

Посуд зі сколами не тільки має непрезентабельний вигляд, але і шкодить господареві. Позбавлятися від тарілок і чашок з відколами треба без жалю.

Не варто також зберігати вдома подарунки, які викликають негативні емоції у їх власника. Картини із зображеннями, які дратують власника, треба віддати, вони тільки порушують спокій в будинку, є подразником для господаря.

Також не шкодуй живі в’юнкі рослини, їх треба винести з дому. Кажуть, що такі квіти погіршують здоров’я власника. Також треба позбутися штучних квітів, пухнастих дрібничок та пластмасових прикраси для дому – вони до збитків.

Якщо в будинку є старий стертий віник, він накличе розорення і довге безгрошів’я. Але новий віник збереже достаток грошей і навіть примножить стан господаря. Всілякі скульптури у вигляді лева на двох задніх лапах позбавляють господаря інтуїції.

Не дарма сучасні дизайни інтер’єрів проектують в стилі мінімалізм. Це йде на користь екології та психологічному стану людини. Має значення колір стін, кількість яскравих прикрас для дому, рослини.

Вірити в прикмети чи ні – вибір кожного. Але хіба можна заперечувати, що позбавлення від всього непотрібного робить нас більш розслабленими і щасливими?

You cannot copy content of this page