Наступною підказкою дому, що не все гаразд із господарями, є взуття. Якщо ти чітко пам’ятаєш, що капці стояли рівно, коли ви йшли, а, прийшовши додому, бачите, що вони стоять у різні боки…

Наш дім відображає наш внутрішній стан. Наша енергетика просочується і переплітається з енергетикою нашого житла. З часом ми стаємо частинкою того місця, де ми живемо.

Усі ті програми, енергії, які ми отримуємо ззовні, так чи інакше змішуються з енергією нашого житла. Тож, якщо до вас прилипло псування та пристріт, удома ви почнете отримувати різні підказки та попередження.

Псування та пристріт вдома

Перше, на що потрібно звернути увагу, – це ножі, що ламаються. Це не залежить від того, старий це ніж чи щойно куплений, але особливо це добре працює саме з новими ножами. Ви щойно купили ніж, а в нього вже відвалюється ручка. Не має значення, якої вартості і якої якості цей ніж.

Таке може трапитися навіть із найякіснішим ножем. Також у ножа може дуже сильно кривитися лезо, хоча жодних механічних пошкоджень не було. Або лезо дуже швидко стає тупим, хоча тільки вранці його точили. Усе це вказує на те, що на господиню дому накликали магічну самотність.

Якщо серед наших читачок є незаміжні дівчата, насамперед перевірте, в якому стані ножі на кухні. Окремо хочемо відзначити таку неполадку ножа, як зламаний кінчик. Загалом ніж може бути абсолютно міцним і цілим, але з відламаним кінчиком.

Це, звісно, може бути механічна поломка, але також це схоже на магічний обряд на втрату чоловічої сили. Якщо в домі проживає сім’я і є проблеми, варто звернути увагу на ножі. Якщо ж кінчик ножа відламаний у самотньої дівчини, то це порча на те, щоб чоловіки надовго не затримувалися в домі.

Підказки від дому

Наступною підказкою дому, що не все гаразд із господарями, є взуття. Якщо ти чітко пам’ятаєш, що капці стояли рівно, коли ви йшли, а, прийшовши додому, бачите, що вони стоять у різні боки або зовсім в іншому місці, це тривожний знак. Навіть якщо хтось їх зачепив або тварини з ними гралися.

Це означає, що на власника взуття навели порчу. Найгірше, коли капці “розбігаються” по різних кімнатах. Ще один показник поганої енергетики в домі – швидке псування продуктів харчування. Новий холодильник, свіжі продукти – це все не допоможе, якщо наврочили на здоров’я.

Якщо ви помічаєте утворення плісняви на щойно куплених продуктах або скисання кисломолочних продуктів, слід замислитися про своє здоров’я. Можливо, варто пройти обстеження і перевірити хронічні захворювання. У народі поширене поняття “павуче псування”.

Це збірна назва, яка найчастіше свідчить про те, що в будинку, а найчастіше в одній кімнаті, утворюється велика кількість павутиння та павуків. Навіть постійне прибирання в цій кімнаті не рятує.

Також, крім павуків, це може бути скупчення мух, особливо взимку. Ці прикмети говорять про те, що на власників будинку навели порчу на смерть. У таких випадках потрібно вживати якнайшвидших заходів.

Інші знаки

І останнє, на чому хотілося б закцентувати увагу, – це так званий крадник. Це псування на крадіжку або пожежу. Як його виявити в будинку? Потрібно ретельно дослідити свої речі та одяг на наявність маленьких круглих дірочок. Зовні вони схожі на дірочки від молі.

Щоб позбутися такого псування, необхідно спалити цю діряву річ. І тоді ви легко дізнаєтеся, від кого вона була, – у кривдника станеться пожежа. Що ж робити, якщо всі показники зводяться до псування і ситуації повторюються знову? Необов’язково відразу бігти до чаклунів і майстрів.

Річ у тім, що від них іноді можна принести набагато більше біди. Намагайтеся з будь-якими ситуаціями спочатку справлятися самостійно.  По-перше, потрібно проаналізувати, як часто продовжують відбуватися дивні речі, з якого моменту вони почалися.

З ким у цей період часу тісно спілкувалися і про що говорили. По-друге, предмета, на який навели порчу, необхідно позбутися. Найкраще його спалити. По-третє, намагайтеся відстежувати такі ситуації та приділяйте увагу сім’ї. Адже міцна сім’я – це непорушна фортеця.

You cannot copy content of this page