Навіщо він потрібен і який таємний сенс у цьому отворі. Але, виявляється, він може бути дуже корисним у процесі приготування їжі на сковороді….

Коли мені виповнилося 30 років, я вирішила, що пора жити самостійно. Я зняла невелику квартиру і з’їхала з батьківського гнізда. Спочатку мені здавалося, що вести господарство – це простіше простого. І ще я не розуміла, чому жінки так багато часу витрачають на прибирання, готування і прання.

Звичайно, коли ти живеш сам, то потреби в харчуванні різко скорочуються. Та й прибирати особливо багато не доводиться, коли додому приходиш тільки переночувати. Але самостійне життя мене багато чого навчило. Особливим відкриттям для мене стали сковорідки.

По-перше, широкий вибір різноманітних форм і діаметрів. По-друге, їхнє призначення. По-третє, ручка для сковороди має важливе значення. Щоб з усім цим розібратися, мені довелося не один вечір просидіти в Інтернеті, читаючи класифікацію сковорідок.

Але зараз я впевнено можу заявити, що вважаю себе гуру в сковорідковій тематиці. І тепер навіть мама консультується зі мною перед покупкою нової сковорідки. Виявляється, цей повсякденний предмет несе в собі багато таємниць і секретів.

Звісно, перше запитання, на яке треба відповісти самому собі й чесно, – це для чого потрібна сковорідка. Немає універсальної сковорідки, на якій усі страви виходитимуть однаково смачно і не підгоратимуть. Для млинців потрібна одна сковорода, для м’яса зовсім інша.

Для приготування овочів і гарнірів третя. Також має значення товщина стінки та діаметр сковороди. Вона має бути якраз у пору – як кришталева туфелька. А ще в кожної сковороди є прихована функція, про існування якої знають далеко не всі господині. Але питання це мучило всіх коли-небудь.

Вся справа в отворі на ручці сковороди. Навіщо він потрібен і який таємний сенс у цьому отворі. Але, виявляється, він може бути дуже корисним у процесі приготування їжі на сковороді. І сьогодні я поділюся своїм відкриттям і, можливо, полегшу комусь життя.

Деякі господині намагалися пристосувати цей отвір, щоб підвішувати сковорідки. Але стандартні кухні у квартирах не пристосовані до розвішування кухонного начиння по стінах. Такий спосіб ще може бути на кухнях ресторанів, де у кухаря все має бути під рукою.

І добре, якщо сковорода з незнімною ручкою, а як тоді бути з ручками, які окремо від сковороди? Адже вони теж оснащені тим же отвором. І, до речі, зберігати сковорідки зі знімними ручками на наших малогабаритних кухнях набагато зручніше. Місце економиш, і зручно діставати, щоб не впало все.

Але повернемося до нашого отвору на ручці. Виявляється, його придумали не просто так. Він потрібен для того, щоб вставляти в нього ложку, якою ви мішаєте страву на сковороді. Таким чином ви економите простір навколо плити і сковороди. Більше не треба шукати місце, куди покласти ложку.

А ще місце навколо сковорідки залишається чистим, бо, як не крути, з ложки обов’язково буде щось капати і залишати сліди на стільниці. А ось із використанням отвору на ручці сковорідки ти позбавляєш себе зайвого клопоту. Це геніальне рішення, яке полегшує життя мільйонам господинь.

You cannot copy content of this page