Історії про кохання

Нажаль чи на щастя, свого часу я не поладнала з сестрою мого нареченого. Ми вже познайомили батьків і збиралися подавати заяву, як Інна наговорила Василю, що я ніби гуляю з іншим

Нажаль чи на щастя, свого часу я не поладнада з сестрою мого нареченого. Ми вже познайомили батьків і збиралися подавати заяву, як Інна наговорила Василю, що я ніби гуляю з іншим.

Ми переговорили між собою, хай як важко мені далася та розмова, але Вася почув мене і нам вдалося залагодити це питання між собою.

Інна конфлікту з братом витримати не змогла, все фиркала йому, що він ще пошкодує. А між нами тим часом дійсно з’явилася якась напруга. А питання шлюбу якось сповільнилося.

Доглядав мене Василь тепер якось неохоче, все менше робив приємних сюрпризів та побачень. Я вже і сама відчувала, що ніби не складеться у нас нічого і я сама в ньому тепер не впевнена. Ми могли б тут навіть самі розійтися.

Але Інна не полишила ситуацію на самоплив і захотіла розіграти останній козир. А саме – познайомити мого Василя з хлопцем, з яким я у нього за спиною гуляю.

Прийшов якийсь парубок разом із нею, наговорив Василеві всілякого. Ніби я з ним іноді бачусь, але прошу тримати це в секреті. Що говорю, щоб на Василя уваги не звертав і не ревнував. Що пообіцяла гуляти з ним навіть після весілля.

Ми між собою тоді це обговорили. Я, від такого нападу на мене з боку сестри і якось незнайомого хлопця, просто розплакалася. Не змогла сказати ні слова на свій захист.

Ми не спілкувалися пару місяців. Я переключилася на навчання і практику. Боліло, але якось трималася.

Але одного дня Василь заявився прямо до мене у виш, посеред пари увірвався до аудиторії і зробив мені пропозицію. Всі вітали, одногрупниці заздрили страшенно.

Пам’ятаю як викладач мені з трибуни каже: «Ну що, що відповідаєш парубку, Олю? Підеш за нього? Не мовчи!». А вся заціпеніла і навіть дихати не можу.

Зараз у нас двоє дітей, затишний дім. Племінники свою тітку і в очі ніколи не бачили, бо з Інною ми не спілкуємося.

А здала її тоді подружка, взяла і розповіла Василю, що той хлопець мене в очі ніколи не бачив. Ну він з ним зустрівся ще раз, показав три фото дівчат, спитав котра з них Оля. А потім настукав по голові.

Ніколи не переводіть своїх зусиль та часу на інтриги, бо такі люди завжди тільки втрачають. Я тепер це точно знаю.

 

Вам також має сподобатись...