Не передавай нічого через поріг. Ніколи. Нікому! – казала колись в дитинстві бабуся

«Не передавай нічого через поріг. Ніколи. Нікому!» – казала колись в дитинстві бабуся. «А чому?» – питала я її тоді, але чіткої відповіді не послідувало. «Люди кажуть, що не можна».

Хто ці люди і чому не можна, моєму тоді ще дитячому допитливому розуму було не ясно. І тільки тепер, коли я переступила рубіж 30 років, мені стало ясно, звідки виникає ця приказка.

У давнину люди пояснювали це так: поріг – це межа між двома світами, які володіють різною енергетикою, через це існує ризик неправильно встановити контакт з людиною, якій ти передаєш річ, можуть виникнути розбіжності. Вважалося, що, передаючи річ через поріг, ти можеш віддати разом з нею свої удачу і багатство.

Не можна довго стояти на порозі. Відкриваючи двері, ми знімаємо захист зі свого будинку і випускаємо з нього позитивну енергію.

Також існує думка, що не можна цілувати кохану людину через поріг, інакше ваші шляхи можуть розійтися. Існує заборона і на те, щоб сідати на поріг. Особливо це стосується вагітних жінок (може втратити дитину), а неодружений чоловік ризикує залишитися на все життя неодруженим.

Обмінюватися рукостисканням через поріг також не варто. Це може привести до сварки і зруйнувати відносини між людьми.

Ну а після весілля, коли молодята приходять в свій будинок, наречений повинен перенести наречену через поріг на руках, інакше їх чекає складне сімейне життя.

Багато езотериків стверджують, що, виходячи з дому, переступати поріг краще правою ногою, тоді день буде вдалим.

Щоб відвести злих духів від будинку і убезпечити його жителів від негативу, варто розсипати на порозі будинку трохи солі. До речі, ця ж дія захистить будинок від проникнення мурашок, бліх і будь-яких інших комашок.

Або, якщо в гості заходила неприємна непозітівна людина, після його відходу варто кинути жменю солі на поріг. Так можна позбутися від негативу, який міг залишитися.

Якщо домашня тварина завжди спить біля порогу, це хороша прикмета. Значення її таке: в порозі зберігається сильна позитивна енергетика, що захищає будинок і його мешканців від зла і ворогів.

Буває, що, переступаючи поріг будинку, відчуваєш тривогу чи іншого роду неприємні відчуття. Це варто сприймати як сигнал про те, що в порозі накопичилося багато негативу, який з часом може відбитися на енергетиці будинку. Позбутися від негативної енергії допоможе сильна молитва на очищення.

Не важливо, це поріг в приватному будинку або квартирі, прикмети ці стосуються будь-яких приміщень. Особисто я не беруся переконувати тебе в достовірності цих забобонів. Точних доказів, що буде, якщо поступати наперекір цим народними прикметами, у мене немає.

Однак, можливо, і тобі доводилося помічати, що раціональне зерно в цьому є. Зрештою, багато людей відзначають, що прикмети все ж таки збуваються.

А ти віриш у прикмети?

You cannot copy content of this page