Не слідуйте стереотипам суспільства, перестаньте орієнтуватися на те, що подумають оточуючі. Знайдіть свій ідеальний шлях…

Одружишся — шкодуватимеш, і не одружишся — шкодуватимеш. Так що одружуйся — не одружуйся, шкодуватимеш у будь-якому випадку. Особисто я не велика фанатка заміжжя. Інститут шлюбу дуже обмежує людей. Намагаючись створити ідеальну сім’ю люди витрачають стільки енергії, що її не залишається більше ні на що.

Мені не подобаються традиційні ритуали з обручками, фатою та сукнею, схожою на торт – це виглядає безглуздо і зовсім нічого не означає. Почуття приналежності і так властиве всім, бо люди егоїстичні створіння. Ніякої свободи, ти – мій, я – твоя, і таке інше.

Чому так виходить? Здавалося б, така чудова ідея, така висока мета – єднання двох душ – стає незрозумілою авантюрою, де є лише ті, хто програв. Мій життєвий досвід підказує просту відповідь. Річ у тім, що нав’язана суспільством мораль пропагує твердження, що для того, щоб бути щасливою, повноцінною людиною, тобі потрібний ще хтось.

Відкрию секрет: поки не станеш самостійним, самодостатнім, ти не зможеш побудувати успішні стосунки. Я живу з чоловіком уже 15 років, ми дуже щасливі, наш шлюб побудований на взаєморозумінні.

Ми разом, але водночас — кожний залишається особистістю, коли справа стосується саморозвитку, власних інтересів. Ми не потребуємо один одного, а насолоджуємося один одним. Це різні речі. Залежні стосунки не для таких людей, як ми. Кожен самостійно може творити справжню магію свого життя.

Щоб стосунки налагодилися, треба розуміти, чого хочеш. Якщо потрібна людина, з якою подорожуватимеш світом і мати гарні інтимні стосунки, отримаєш таку людину. Але не дивуйся, якщо заміж не покличуть.

Якби мета була іншою, наприклад, народжувати дітей і жити в маленькому приватному будиночку за містом, тобі зустрінеться хтось зовсім інший. Треба розуміти, що власні бажання – це дуже важливо.

Ще один момент, який, напевно, хвилював хоча б раз. Необхідно усвідомлювати, що не всі зв’язки в нашому житті повинні зводитися до традиційних стосунків.

Так от, те, що ви зустрілися, — це вже щастя. Навіть якщо обставини склалися так, що ви не можете бути разом, то це не біда. Така зустріч зробила для вас дуже багато, ви стали кращими, допомогли один одному.

Відпускай рідних людей, дозволяй їм бути вільними. Тоді є надія на те, що все буде справедливо, ніхто нікого не тримає, але згодом потреба бути поруч стає настільки природною, що дивовижні речі відбуваються самі собою.

Раджу зламати уявлення про кохання та шлюб, нав’язані суспільством. В основному звичний інститут сім’ї зазнає поразки. Але це зовсім не означає, що одружуватися не треба! Кожен обирає собі те, що йому найбільше підходить.

Не слідуйте стереотипам суспільства, перестаньте орієнтуватися на те, що подумають оточуючі. Знайдіть свій ідеальний шлях розвитку особистих стосунків, знайдіть людину, яка зрозуміє. Це зовсім не складно, головне – хотіти! Норма для кожного своя, щастя усі бачать по-своєму.

You cannot copy content of this page