Недоброзичливці крадуть нашу енергію. Тому нам варто не лише повернути їм зло, а й забрати свої сили назад…

Ім’я людини – це концентрат її сили. Недарма наші предки мали кілька імен. Одне – мирське, для всіх, а інше — найперше, істинне — зберігали в таємниці і відкривали лише найближчим людям.

Також наші прапрабабусі знали: якщо перевернути імена навпаки та нашіптувати правильні слова, можна повернути зло своїм заздрісникам. Ця практика дійшла до наших днів.

Імена навпаки

«Полюби свого ворога», — вчить Біблія. Люди, які не переносять нас на дух і бажають усіляких напастей, справді важливі. Завдяки їм ми залишаємося в тонусі, стаємо спритнішими, сильнішими і мудрішими.

Їх підступи змушують нас розвиватися і рухатися вперед, але це не означає, що потрібно щоразу підставляти другу щоку. Іноді варто платити недоброзичливцям тією ж монетою.

Повертати їм те зло, що вони нам бажають, але продумано і акуратно, не заплямивши своїх рук. Як повернути кривднику його злі слова, не вступаючи в суперечку і не «зливаючи» енергетичному вампіру дорогоцінні сили?

Для цього існує одна проста практика. Вона допоможе віддати те, що до тебе прилетіло. Позбутися негативу, який ти «начіпляла» і не можеш відпустити. Після виконання цієї техніки зло полетить до кривдника. Його наздожене бумеранг.

Техніка «Повернення негативу»

Здійснюй цю практику ближче до вечора, до опівночі. Візьми невеликий аркуш паперу та напиши на ньому ім’я свого ворога чи опонента, але не просто, а навпаки.

Якщо людина має дзеркальне ім’я, то слід видозмінити його і написати його дзеркально. Поклади листочок у миску або попільничку. Тепер уяви, що ворог перебуває перед тобою.

Вимов такі слова, ніби звертаючись до нього: «Ім’я навпаки – навпаки, зло, що мені бажаєш, все в твій рот. Істинно!» Підпали листок і, поки він горітиме, повтори ту саму змову.

Дуже важливо вдумуватися у кожне слово, вкласти всю силу. Переконайся, що все згоріло вщент. Обов’язково допали шматочки, що залишилися. На завершення попіл слід винести з дому або розвіяти у кватирку або з балкону.

У цей момент утретє з почуттям прочитай змову. Після обряду тричі умийся проточною водою. З цього моменту ти зможеш зітхнути з полегшенням. Очищення пройшло і негативна енергія повернулася до адресата.

Усі підступи, які людина замишляє проти тебе, всі його злі думки обернуться проти нього і обрушаться з подвоєною силою.

Як повернути енергію, яку вкрав заздрісник

Недоброзичливці крадуть нашу енергію. Тому нам варто не лише повернути їм зло, а й забрати свої сили назад. І зробити це досить просто. Всесвіт реагує на наш намір.

Тому афірмації на папері або вимовлені вголос так добре працюють. Важливо не просити покарання своїх недоброзичливців. Вищі сили самі розпорядяться, яку відповідь дати заздріснику.

Слова слід вимовити вголос або написати на папері, щоб намір мав більшої сили: «Я повертаю собі всі сили, які вкрали мої недоброзичливці від дня мого народження до цього дня, і спрямовую на своє благо. Нехай буде так!” Заведи собі звичку повторювати цю афірмацію хоча б раз на день.

You cannot copy content of this page