Нещодавно в нової сім’ї народився син і про це він сказав доні, думав, що вона зрадіє, що тепер у неї є брат

Із чоловіком розлучилися три роки тому, дочці Альоні на той момент було 10 років. Він із самого початку нашого спільного життя хотів доньку і жартома говорив, що якщо народиться син, то він його любити не буде.

Дочку він і справді дуже любив, постійно порався з нею маленькою, з роботи поспішав додому, щоб я без нього її не купала і не поклала спати. Я була щасливою і думала, що так буде завжди.

Розлучення було для мене несподіваним, дуже болючим, хоча, як не дивно в такій ситуації про це говорити, цілком цивілізованим.

Чоловік не ховався, не обманював, а просто сказав: «вибач, я зустрів іншу жінку і йду». Для доньки це був такий удар, що вона навіть захворіла, але я її переконала, що в цьому немає нічого страшного, що іноді так трапляється, що люди не хочуть більше жити разом і що тато її також любить, і приходитиме і піклуватиметься про неї.

Тепер уже колишній чоловік і справді часто відвідував доньку, купував усе, що вона просила, мені ж допомагав грошима.

Від цього мені не ставало менш прикро і боляче, але я все ще його люблю і не хочу йому заважати, розумію, що він не повернеться назад.

Моя мама спочатку обурювалася, що після всього цього, я з ним нормально спілкуюся, але він батько моєї дитини і не могла ж я йоговигнати. Та й щоб змінилося, тільки гірше доньці.

Нещодавно в нової сім’ї народився син і про це він сказав Альоні, думав, що вона зрадіє, що тепер у неї є брат. Після цього, дочка мені сказала, що вона не хоче носити і просить поміняти прізвище батька, та й вирішила поміняти на моє (я після розлучення знову повернула своє дівоче прізвище).

Скільки я її не вмовляла, що не треба цього робити, що мине ще кілька років, і вона і так поміняє це прізвище, вийшовши заміж, а так тільки батькові боляче зробить, вона вперлася і стоїть на своєму. Тепер я маю розмову з колишнім чоловіком, і чим це все закінчиться, не знаю.

You cannot copy content of this page