Невістка на квартиру ніколи не претендувала, але відмова у прописці онука її засмутила

Свекруха та свекор не довіряють невістці. Вважають, що не виключено, що вона розлучиться з їхнім сином, тому прописувати їхню дитину в квартирі, подарованій синові, але оформлену на свекра не хочуть.

Свекруха у свою чергу впевнена, що цю квартира вона купувала. Син дуже образився на своїх батьків, тому що вклав 700 тисяч у купівлю та виплату іпотеки по цій квартирі.

Почав її ремонтувати, бо його запевнили, що вона належить йому, але формально оформлена не на нього через податкове відрахування.

У свекра з офіційною роботою вкладення більше. Купівля та оформлення були до весілля. Невісточку ображає така недовіра до їхнього шлюбу з боку свекрух, і така недовіра до неї.

Її вважають аферисткою, яка обов’язково розлучиться з чоловіком, тому що батьки невістки теж свого часу розлучилися (за взаємним рішенням після 12 років шлюбу і досі залишаються друзями).

Невістка на квартиру ніколи не претендувала, але відмова у прописці онука її засмутила.

Все-таки раз батько дитини затіяв ремонт і вкладав гроші, хочеться, щоб вона була закріплена за чоловіком і дісталася їхній дитині, а не іншому родичу по бзику свекрухи років через 40. У чоловіка є брат.

Питання: як поводитися невістці, якщо їй так не довіряють? Плюнути та почати накопичувати на свою з чоловіком? Проковтнути образу і жити далі?

Перестати спілкуватися зі свекрами, тому що не треба спілкуватися з людьми, які за очі вважають тебе шахрайкою?

You cannot copy content of this page