Нова дружина брата запала в моє серце, хоча я сам у шлюбі не перший рік

З дружиною ми більше 10 років жили душа в душу. Спочатку, звичайно, бували непорозуміння.

Але в цілому у нас завжди все було чудово. Анюта народила нам двох прекрасних діточок, які росли в любові і турботі.

До сих пір не можу повірити, що я все зруйнував.

Не так давно я відправив дружину з дітьми на відпочинок. Самому поїхати не вийшло, так як мама дуже попросила допомогти по господарству в селі.

Відправився в рідне село, де не був уже багато років. Мама вирішила зібрати всю родину: приїхав також мій брат. Ми не бачилися, здається, 7 років. Живемо в різних містах, та кожен в своїх турботах.

За цей час брат мій встиг розлучитися зі своєю першою дружиною. А потім майже відразу одружився з іншою дівчиною, на 8 років його молодше. Звали її Ліля, вона теж приїхала погостювати до наших рідних.

І ось тут я пропав. У ній відчувалося щось особливе. Небесної краси дівчина була дуже розумною і начитаною. А її кумедні жарти і ніжний голос досі не виходять з моєї голови. Закохався.

Я розумів, що це дружина мого брата, а у мене є своя сім’я. Але навіть після приїзду додому я не міг заспокоїтися. Ліля просто не покидала мої думки.

Через кілька днів до мене в друзі в Facebook хтось постукав. Це була вона.

Потім було її боязке повідомлення: «Привіт, Іване. Не можу нічого вдіяти з собою, постійно думаю про тебе ». Я зрозумів, що наші почуття взаємні.

Що ж робити? Мені не хотілося зраджувати дружину і кидати дітей. Але серце розривалося від нового почуття.

Ліля розповіла, що вже давно хоче піти від мого брата. І зараз настав той самий момент.

Я зважився зняти квартиру в іншому місті і сказати дружині, що їду у відрядження. А коли справа дійшла до поїздки, Ліля подзвонила і сказала, що не приїде.

Звичайно, це мене шокувало. Адже я вже був готовий кинути все заради неї одної. А виявилося, що вона просто легковажна дівчина, якій подобається чоловіча увага.

Так, від брата вона дійсно пішла. Але не до мене, а до якогось молодого заможного бізнесмена. Це мені вже брат потім розповів.

Після цієї новини я не міг собі місця знайти. Тобто формально я не зрадив дружині. Але як тепер дивитися їй в очі? А наші діти?

Не знаю, що мені робити. Я думав, що знайшов справжню любов, а насправді виявився звичайним брехуном і зрадником.

You cannot copy content of this page