Однак мало хто знає, що листя вічнозеленого середземноморського дерева можна використовувати не тільки для приготування їжі…

Бабуся мені розповідала, що лавровий лист у квартирі може не тільки прикрашати інтер’єр, робити смачнішими супи і запечене м’ясо, а й приносити щоденну користь своїм власникам.

Вона ховала лавровий лист у спальні, щоб прикликати зміни у житті. Лавр благородний – культове дерево, яке асоціюють зі Стародавньою Грецією і богом Аполлоном, символом чоловічої краси.

Лаврова гілка, як і лавровий вінок, вважається символом слави, перемоги та миру. Споконвіку люди вирощують лавр і використовують його в різних сферах свого життя. Найпоширеніша з-поміж яких – кулінарія.

Однак мало хто знає, що листя вічнозеленого середземноморського дерева можна використовувати не тільки для приготування їжі. Бабуся розповідала, що лавровий лист має багато магічних властивостей.

Одна з її улюблених властивостей цієї спеції – залучення грошей. Вона казала: “Лавр, принеси в мій дім удачу і щастя!”. Потім перев’язувала п’ять листків червоною ниткою.

Отриманий оберіг кріпила над дверима біля входу, щоб об’єкти бажань залітали помилуватися і, можливо, надовго затриматися. Робити це краще на молодик.

Щоб гроші розмножилися, в місцях, де вони живуть, бабуся розставляла чарівні магніти – листи лавра, натерті ефірною апельсиновою олією. Магніти не можна було перекладати, говорити про них чи показувати іншим.

Також за допомогою лаврового листка можна прогнати бідність. Для цього вона чотири лаврові листки викладала хрест-навхрест під килимок на вході.  При цьому слід примовляла: “Лавровий лист гроші захищає, бідність відганяє”.

Щойно листя покришиться, бабуся міняла їх на нові. Старенька ще казала, що талісман у вигляді лаврового листа виконує творчі бажання і найнадійнішим буде для людей мистецтва.

Також вона вірила, що лавровий лист допомагає захистити дім від недобрих поглядів. Листя лавра під килимком у передпокої не пропускає в дім сварки й небажаних гостей. Ну і, звісно ж, такого роду оберіг зміцнює шлюби.

Бабуся казала, що якщо покласти лавровий лист під матрац у спальні, то ніхто з подружжя ніколи не буде думати про зраду. Також пара листочків лавра, під подушкою, приведуть сон до норми, навіяють приємні сни.

Можна підвісити в кожній кімнаті невеличкий пучок із лаврових листів. Це допоможе очистити дім від негативної енергетики та сварок. Коли я виходила заміж, то бабуся мені радила покласти по лавровому листочку у взуття перед церемонією, щоб сімейне життя було довгим і щасливим.

You cannot copy content of this page