Особливо добре провести такий ритуал перед якоюсь важливою подією – співбесідою, знайомством з новими людьми, угодами…

Бабуся розповіла мені про особливий ритуал на удачу, який може допомогти у важкій життєвій ситуації. Адже бувають випадки, коли все йде не так. Здається, що настала безпросвітна чорна смуга і кінця їй не видно.

Цей ритуал треба робити зранку, адже він пов’язаний із головним джерелом людського життя – вдою. Для виконання ритуалу знадобиться склянка теплої рідини. Кількість води має бути такою, щоб її можна було відразу випити.

Виливати залишки води в жодному разі не можна. Звичайно ж, до ритуалу варто правильно підготуватися. Особливо добре провести такий ритуал перед якоюсь важливою подією – співбесідою, знайомством з новими людьми, угодами.

З вечора підготуйте склянку води, а натщесерце випийте її. Рекомендується не затягувати з ритуалом і пити водичку не пізніше 12:00. Інакше від подібної дії сенсу буде небагато.

Крім того, перед тим як випити воду, потрібно вимовити важливі слова. Найкраще повторити їх тричі, неголосно нашіптуючи над склянкою з водою:

“Матінка-вода, водиця, ти даєш мені напитися. Ти даєш мені вмиться. Так дай же мені, водице, ріки удачі, море везіння й океан добра. Щастя ключем замикаю і водою омиваю. Нехай збудеться все за словом моїм. Амінь”.

Пити воду потрібно не поспішаючи, маленькими ковтками. Ніби насолоджуючись смачним нектаром. Обов’язково випийте усю воду. Залишати або виливати таку воду не варто, інакше ритуал не спрацює.

Крім того, бабуся радила звернути увагу на те, з якої ноги ви встаєте. До речі, а з якої ноги взагалі краще вставати? З правої чи лівої? Чи може щось визначити такий фактор? І відповідь, звісно ж, так.

Відшукати ту ногу, з якої потрібно впевнено ступати в новий день, допоможе ніс. Зверніть увагу на те, яка ніздря краще дихає після пробудження. Якщо права, тоді й вставати треба з правої ноги. Ліва – значить ліва нога веде.

Не зайвим буде завести собі блокнот подяки. На його сторінках можна записувати слова подяки для всіх і вся, хто тобі дорогий. Так ти скажеш всесвіту спасибі, за те, що він подарував тобі цих людей.

You cannot copy content of this page