Остання цифра в році народження кардинально відбивається на долі кожного з нас. Тому варто звернути увагу на це…

Існує думка, що рік народження людини визначений згори. З погляду нумерології, особливо важлива саме остання цифра. Їй відповідає один із сакральних елементів.

Вони визначають перебіг життя і приховують у собі головну таємницю людського існування. Вважається, що в даті народження зашифровано особливий код, головне число життєвого шляху людини.

Остання цифра в році народження кардинально відбивається на долі кожного з нас. Тому варто звернути увагу на це, щоб попередити всі можливі неприємності, а також не пропустити можливості.

Що означає остання цифра і році народження

Цифри 0 і 1.

Якщо рік народження закінчується на ці цифри, то їм відповідає елемент – метал. Він проявляється в жорсткому характері та впевненості в собі. Такі люди вміють за себе постояти і точно знають, як досягти поставлених цілей.

У цьому їм допомагають такі якості – терплячість, творчість, допитливість і енергійність. Володарям металевого духу не страшні труднощі. Вони особливо успішні у сфері фінансів.

Незалежність і самостійність допомагає їм у будь-яких ситуаціях. Таким людям чужий хаос, вони дотримуються балансу в усьому, що їх оточує. Емоційна стриманість часом заважає налагоджувати контакт із людьми.

Але для особистостей металу це не проблема. У них сформоване своє вузьке коло спілкування, якого їм вистачає з головою. Серед негативних якостей можна виділити впертість і надмірну вимогливість.

Цифри 2 і 3.

Ці цифри символізують елемент води. Його володарі дуже добрі за своєю натурою. Вміють відчувати людей, відображаючи їхнє ставлення до себе. Мистецтво, психологія і філософія – головні напрямки, з якими таким людям найкраще пов’язувати своє життя.

У цьому вони можуть досягти успіху. Водна стихія притаманна тим, хто вміє плисти за течією і підлаштовуватися під будь-яку ситуацію. У цьому допомагає творче мислення і добре розвинена уява.

Представникам води легко заводити нові знайомства. Крім того, вони вміють прислухатися до свого внутрішнього голосу і довіряють інтуїції. Такі люди відмінно справляються з роллю як організатора, так і виконавця.

Попри всі хороші якості, часто вони поводяться потайливо. Повелителям води не подобаються труднощі. У всьому і завжди вони шукають легкий шлях, тому можуть вдатися до маніпуляцій.

Цифри 4 і 5.

Якщо рік народження закінчується на 4 або 5, то ви напевно практична і приземлена людина. А ваш елемент – дерево. Такі люди вміють наполегливо працювати, щоб досягти поставлених цілей.

Вони не намагаються стрибнути вище своєї голови і не женуться за надмірностями. Володарі цього елемента чудово ладнають з іншими людьми. Їм подобається працювати в команді, знайомитися з людьми і подорожувати.

Такі люди мають рідкісну силу переконання. Крім того, вони дуже артистичні та креативні, що допомагає їм і на роботі, і в особистому житті. Однак часом вони не знають міри і беруть на себе занадто багато зобов’язань.

Цифри 6 і 7.

Цифри відповідають стихії вогню. Енергійні та амбітні володарі цього елемента точно знають, чого хочуть від життя. Вони не люблять самотність, тому намагаються постійно перебувати в товаристві людей.

Спонтанність і авантюризм – їхнє друге ім’я. Це допомагає не тільки жити не нудно, а й налагоджувати контакти. Люди вогню особливо чуйно ставляться до близьких людей і підтримують будь-які сімейні зв’язки.

Щоб домогтися свого, вони готові на все, навіть якщо заради цього доведеться йти по головах. Тому з такими особистостями потрібно бути вкрай обережними. За своєю натурою ці люди добрі та доброзичливі.

Вони впевнені у власних силах, оскільки знають собі ціну. Щоправда, їм часто заважає їхня надмірна емоційність та імпульсивність. Часом вони поводяться досить егоїстично щодо інших людей.

Цифри 8 і 9.

Надійні, терплячі та врівноважені люди – володарі земної стихії. Вони люблять усе контролювати, проте не завжди це виходить. Коли ситуація виходить з-під контролю, їм часто потрібна підтримка близьких.

Найбільше на світі їх лякає невідомість. Представники землі можуть стати чудовими вчителями, юристами, лікарями та політиками. З труднощами вони справляються поступово, нікуди не поспішаючи.

Серед хороших якостей таких людей можна виділити відповідальність, амбітність і моральність. Крім того, вони вміють користуватися своїми перевагами.

Земляни тонко відчувають грошову енергетику. Заради власної вигоди часом вони готові на все, тому їм властиво проявляти егоїзм і впертість у своєму характері.

You cannot copy content of this page