Поради

Пенсіонерка сховала лавровий лист у спальні і помітила несподівані зміни

Лавровий лист у квартирі може не лише прикрашати інтер’єр, робити смачнішими супи та запечене м’ясо, але й приносити щоденну користь своїм власникам. Знайома сусідка пенсійного віку сховала лавровий листок у спальні і помітила несподівані зміни.

«Усього 1 листок, і життя зміниться до невпізнаваності» – поділилася вона зі мною мудрістю. Через 2 тижні і я дізналася, що ця порада працює на 100%!

Лавровий лист у квартирі

Лавр благородний — культове дерево, яке асоціюють із Стародавньою Грецією та богом Аполлоном, символом чоловічої краси. Лаврова гілка, як і лавровий вінок, вважається символом слави, перемоги та миру.

Споконвіку люди вирощують лавр і використовують його в різних сферах свого життя. Найпоширеніший серед яких – кулінарія (як прянощі). Однак мало хто знає, що листя вічнозеленого середземноморського дерева можна використовувати не лише для приготування їжі.

У лаврового листа багато магічних властивостей і одна з них – це залучення грошей. Якщо після слів: «Лавре, принеси в мій дім удачу та щастя!» перев’язати 5 штук червоною ниткою та прикріпити над дверима біля входу, об’єкти бажань залетять помилуватися та, можливо, надовго затримаються. Робити це краще на молодий місяць.

Щоб гроші розмножилися, у місцях, де вони живуть, слід розташовувати чарівні магніти — листи лавра, натерті ефірною апельсиновою олією. Магніти не можна перекладати, говорити про них чи показувати іншим.

Також за допомогою лаврового листка можна вигнати бідність. Для цього 4 лаврові листи, слід викласти навхрест під килимок на вході. При цьому слід шепотіти: “Лавровий лист гроші захищає, бідність відганяє”.

Як тільки листя покришиться, просто заміни їх на нове. Ось так просто та ефективно!

Ще талісман у вигляді лаврового аркуша виконує творчі бажання та найнадійнішим буде для людей мистецтва. Лавровий лист допомагає захистити будинок від лихих поглядів. Листя лавра під килимком у передпокої не пропускають у будинок сварки та небажаних гостей.

Ну і, звичайно ж, такого роду оберіг скріплює шлюби. Сусідка каже, що якщо покласти лавровий лист під матрац у спальні, то ніхто з подружжя ніколи не думатиме про зраду. Також кілька листочків лавра, покладених під подушку, приведуть сон у норму, навіють приємні нічні мрії.

А ще можна підвісити у кожній кімнаті невеликий пучок із лаврових листів. Це допоможе очистити будинок від негативної енергетики та сварок. Молодятам езотерики радять покласти по лавровому листочку у взуття напередодні одруження. Це зробить сімейне життя довгим і дуже щасливим!

Вам також має сподобатись...