Перед вами відкриватимуться нові можливості та перспективи. Сприятливі умови почнуть утворюватися немов самі собою…

Для того щоб домогтися успіху або вирішення якогось питання, потрібно цим питанням займатися. Іноді в однієї людини просто може не вистачати сил або засобів для вирішення питання. Тоді варто звернутися до обізнаних людей.

Але ось думки у різних фахівців у галузі тонких матерій у питанні, чи потрібно просити, дуже сильно розділилися. Проблема в тому, що прохання, якщо воно, звісно, не побутового рівня, сприймається Всесвітом як скарга

Чому не варто просити

З одного боку, прохання – це можливість розв’язати питання чи проблему швидшим шляхом. Не сидіти і не розбиратися самостійно, а попросити допомоги у обізнаних людей. Таким чином є можливість заощадити час на вирішення питання. Делегувати деякі події та ситуації.

Але як усе відбувається на тонкому плані? Всесвіт може розцінити прохання як слабкість, а вас як людину, якій не під силу впоратися з поставленим завданням. Проханням ви обмежуєте свої можливості та здібності, занижуєте себе і свій потенціал.

Тоді Всесвіт перестане давати енергію вам на вирішення цього питання. Таким чином ви даєте собі установку на обмеження своїх можливостей. І що більше таких установок, то більше вони проявляються в житті і стають реальністю. Як же правильно вчинити, якщо порада потрібна?

Усередині себе потрібно робити інші установки, створювати інші твердження для свого життя. Наприклад, хочете домогтися виконання якогось бажання, досягти успіху в кар’єрі чи бізнесі. По-перше, перетворіть це бажання на намір. Що таке намір? Це бажання, до якого додали готовність до дії та дію.

У такому разі ваша енергетика концентрується всередині вас. Вона стає пробивною, і тоді зовнішні джерела вищих сил теж починають брати участь, допомагати вам у вирішенні того чи іншого питання.

Чи потрібно просити

Звісно, все буде не так легко і просто, як здається або хотілося б. На шляху вирішення питання будуть зустрічатися перешкоди, але це абсолютно нормально і природно. Перешкоди – це перевірка вашої наполегливості. Наскільки ви гідні, щоб це питання вирішилося у вашому житті.

І якщо ви не послабите свого наміру, якщо вчепитеся в розв’язання проблеми зубами, тоді будь-які перешкоди в житті легко подолаються. По-друге, ви досягнете усього, чого хочеш, і навіть більше. Бо Всесвіт уже відзначив для себе, що ваші питання мають вирішуватися пріоритетно.

І тоді люди самі почнуть пропонувати вам допомогу. Перед вами відкриватимуться нові можливості та перспективи. Сприятливі умови почнуть утворюватися немов самі собою. І таким чином ви, нічого ні в кого не просячи, отримаєте те, що хочете. Тому не витрачайте час, а дійте зараз.

You cannot copy content of this page