Підкажіть, як мені його повернути. Діти переживають і нудьгують

Мені 42 роки, чоловікові 41. У нас двоє дітей – 16 та 8 років. У березні помітила зміни у чоловікові. Він став відстороненим, постійно кудись утік із дому, було багато невідкладних справ.

Вивела на розмову. Насилу сказав правду, що є інша жінка і що він іде до неї. Коли він йшов, збирав речі, все це бачили діти. Вони дуже переживали.

За два дні ми зустрілися на роботі (працюємо разом у школі). Він благав пробачити і сказав, що хоче повернутися до сім’ї.

Благав на колінах. Я пробачила. Діти були раді. Особливо син (йому 8 років). Дочка старша, тому вона з недовірою до цього поставилася.

Чоловік розповів, що коханка – його колега. Їй 29 років, теж одружена. Має двох дітей у шлюбі. Але молодший може бути і дитиною мого чоловіка та її. У березні її чоловік пішов, вона покликала мого.

Загалом ми помирилися і 5 днів все було добре. Потім або вона йому пише, або він їй, і знову ми розмовляємо про це. Він виправдовується, я йому вірю.

Так відбувалося 5-6 разів. І щоразу він більше нахабився. Листування не приховував, але продовжував виправдовуватися.

Було багато розмов. Говорив багато разів, що дуже любить мене. Що я його рідна людина. Ми пройшли багато разом. Вирішували різні проблеми.

Він мені розповідав, що зраджувати почав ще 4 роки тому. Вона спала зі своїм чоловіком та з моїм.

Я нічого не помічала, бо вірила безмежно. Все це тривало з березня до липня, а в липні він сказав, що йде до неї. Нині ми майже оформили розлучення. Я його дуже люблю і досі. Сумую. Для мене він рідна людина.

Підкажіть, як мені його повернути. Діти переживають і нудьгують, будинок без нього спустів. Я намагалася його забути, але мені не виходить. Дуже хочу, щоби він повернувся.

You cannot copy content of this page