Після цього ви відчуєте прилив сил і впевненості. Отримаєте гарний імпульс для поліпшення життя та здоров’я…

Чули коли-небудь фразу “скривджені хворіють частіше”? Так от це не просто слова чи стандартна фраза, щоб помиритися з кривдником. Дійсно, наш імунітет формується не тільки від здорового харчування та корисних звичок.

Щоб імунітет був сильним і міг протистояти зовнішнім негативним явищам, ми маємо зсередини його підживлювати позитивом, а це гарний настрій, позитивні думки та вміння прощати. Образа не повинна впливати на життя.

Образа душі

Говорять, що більшість захворювань людини виникають через неправильне сприйняття життєвих ситуацій. Весь негатив, образи, переживання, які ми накопичуємо в собі, неодмінно позначаються на нашому самопочутті.

На сьогодні образа душі є невиліковною недугою. Жодні ліки не в змозі це виправити. Допоки сама людина не перегляне своє ставлення до життя та ситуацій. І тоді можна позбутися навіть хронічних і важких захворювань.

По-перше, сядьте увечері в тиші, увімкніть спокійну музику, запаліть свічку і згадайте усі свої найсильніші образи. Усе те, що робило вам боляче, завдавало дискомфорту і невпевненості в собі.

Прислухайтеся до свого тіла, розслабте свій мозок, приберіть зайві думки. Ваше тіло підкаже, які образи були найсильнішими і де болить через них. Не пошкодуй, витратіть вечір, щоб розібратися в собі.

Виділіть час на це, щоб потім не витрачати гроші, поневіряючись по лікарях і лікарнях. Зберіть всі образи разом, відчуйте їх обсяг і величину. Чи подобається вам жити з таким вантажем образ і негативу?

Чи готові ви все життя тягнути їх за собою і боротися за своє життя і здоров’я? Якщо ваша відповідь – ні, тоді наступний ритуал для вас. Він допоможе позбутися мотлоху в душі.

Позбудьтеся зайвого

Як виносимо сміття, так потрібно прибрати все зайве, особливо якщо воно вас гризе. Після того як ви згадали усі образи і прийняли рішення з ними попрощатися, зробіть наступний ритуал.

У другій половині дня, ближче до вечора, насипте у ліву долоню трохи солі. Звичайнісінької кухонної солі, приблизно з чайну ложку. Згадайте усі образи – від найбільшої до найнезначнішої. Усе, що ви не сприймали.

Це все є неприйняттям світу, а отже, і самого себе як прояву цього світу. Згадайте усе негативне і помістіть в цю сіль у вашій долоні. Тепер сіль у вашій долоні – це той біль, образи та розчарування, які були у житті.

Міцно стискаючи сіль у долоні, вийдіть на вулицю і вирушайте до сміттєвих баків. Стоячи перед смітником, вимовіть такі слова: “Образа зла в мій дім стукала, бажала. Та на смітнику опинилася”. І витрусіть сіль у сміттєвий бак.

Повертайтеся додому, ретельно вимийте руки й обличчя холодною водою та ще раз скажіть ті слова. Після цього ви відчуєте прилив сил і впевненості. Отримаєте гарний імпульс для поліпшення життя та здоров’я.

You cannot copy content of this page