Після розмови з бабцею всі причини сперечатися зникли й ми швидко обрали дату хрещення нашого малюка.

Обряд хрещення дитини дуже важливий крок для будь-якої сім’ї. В моїй родині це призвело до справжніх баталій. Навіть не питання хрещення, а вибору хрещених батьків. Варіантів, хто міг би стати нам кумами, було дуже багато, але моя мама постійно знаходила в них недоліки.

Ми не один тиждень сперечалися, сварилися, не говорили один з одним. Ситуація стала неконтрольованою, я навіть хотіла відмовитися від цього рішення. Врешті-решт втрутилася моя бабуся. Вона дуже мудра жінка, вірянка та й з великим досвідом, тому в нашій сім’ї до неї прислухаються всі.

Вона розповіла, що не можна не можна брати у хрещені дівчат до 14 років та хлопців молодше 15 років. Бабуся пояснила, що за церковними правилами тільки після досягнення вказаного віку можна займатися духовним вихованням людини.

Також вона зазначила, що забороняється кликати для хрещення дитини сімейну пару. Річ у тім, що церква забороняє одружуватися кумам. При цьому хрещена мати та хрещений батько на момент хрещення можуть бути самотніми. Люди кажуть, що незаміжня хрещена мати начебто краде щастя у дівчинки, а неодружений хрещений батько – у хлопчика, але це лише забобони. Після розмови з бабцею всі причини сперечатися зникли й ми швидко обрали дату хрещення нашого малюка.

You cannot copy content of this page