Пізніше з’ясувалося, що він у всьому зізнався Наталі. Сказав, що використовував її і не збирається з нею жити. А весь цей цирк з весіллям був потрібен, щоб привернути увагу його колишньої

Нещодавно я видала свою єдину дочку заміж. Весілля було просто чудовим: затишний заклад, красива церемонія, тільки найближчі люди. Однак я помітила, що моя сваха весь час була дуже сумною і похмурою.

Спочатку я подумала, що вона переживає за своє житло. Вони з чоловіком живуть у 3-кімнатній квартирі, куди збирається переїхати моя Наталка з чоловіком.

Напевно, вона боїться, що якщо у подружжя з’явиться дитина і вони, не дай бог, розлучаться, то моя донька буде претендувати на майно.

Якщо чесно, мені б не хотілося, щоб мати мого зятя так вважала. Тому я вирішила поговорити зі сватами по душам.

Підсіла до неї, запитала, чи все їй подобається. Вона сказала, що весілля дійсно просто чудове. Але я бачила, що Галина дивиться в порожнечу і не хоче зі мною розмовляти більше.

Я почекала ще пару хвилин і запитала прямо: «Я бачу, що вас щось турбує. Розумію, що ми не дуже близькі, але мені б дуже хотілося налагодити з вами контакт. Все-таки тепер не чужі люди ».

В ту ж хвилину вона подивилася мені в очі і, заливаючись сльозами, сказала: «Я повинна була сказати вам раніше, немає мені прощення! Мій син вчинив неправильно. Він все ще любить свою колишню, а це весілля – просто спосіб їй помститися! »

Від почутого мені стало не по собі. Моя дочка зустрічалася з Артемом недовго, і їх рішення розписатися спочатку мене бентежило.

Але я була впевнена, що вони люблять одне одного і тому захотіли так скоро узаконити свої стосунки. У мені відразу ж оселилося зерно сумніву: може, мати нареченого щось переплутала?

Але вона продовжила: «Я до останнього вірила, що мій син схаменеться. Але його почуття до колишньої були схожі на якусь одержимість. Так, Наталя йому щиро сподобалася. Але я знаю, що коли вони почнуть жити разом, він стане просто тираном і буде зриватися на ній, щоб заглушити свій біль ».

Шокована, я сиділа і не знала, що робити. Якби я прямо в той момент розповіла про все своїй дочці, вона б не витримала і просто втекла з весілля.

Дивитися в обличчя Артему я і поготів не хотіла. Щось всередині мене підказувало, що потрібно почекати і поспостерігати за тим, що відбувається.

Адже насправді я не могла бути впевнена в словах свахи. Не могла буквально до наступного дня. Моя дочка повернулася до рідної домівки вся в сльозах.

Похапцем зібрала всі свої речі і примчала до нас. Закрилася у себе в кімнаті і навіть слова нам з чоловіком не сказала.

Я зрозуміла, що сваха була права. І, мабуть, сам Артем довго тягнути не хотів. Пізніше з’ясувалося, що він у всьому зізнався Наталі.

Сказав, що використовував її і не збирається з нею жити. А весь цей цирк з весіллям був потрібен, щоб привернути увагу його колишньої.

Не знаю, скільки знадобиться часу, щоб моя дочка прийшла в себе. Її серце розбите, і впоратися з цим їй допоможе тільки час. Чому люди такі дурні і жорстокі?

You cannot copy content of this page