По поверненню додому застала чоловіка під дверима, розгубленого і вкрай злого, замки то я змінила

Я захворіла і одного дня вирішила лишитися вдома. Зазвичай в мене графік роботи дуже стабільний, о 7 я йду з дому, о 7 вечора повертаюся, вихідні планую заздалегідь.

А тут голова боліла до такого стану, що піднятися не змогла з ліжка. Зранку, звісно, я поїхала на роботу, але тільки щоб відпроситися на день-другий.

Побачивши мій стан начальство зглянулося і дало відпустку на тиждень. Для мене це стало рятувальною шлюпкою, адже відпустки в мене не було вже 4 роки.

Ну на радощах я зайшла в магазин, взяла продуктів, навіть голову трішки відпустило, але я вирішила провести відпустку все ж вдома.

Приїхавши додому в під’їзді зустріла сусідку яка повідомила мені, що в мене знову гості і нарешті я познайомлюся з родичкою чоловіка, яка постійно до нас приїздить.

Я, чесно кажучи, про родичку взагалі вперше почула, тому поспішила додому. Нажаль ліфт не працював, тому довелося йти пішки, і вже біля своїх дверей я почула миле муркотіння чоловіка та “родички”.

В новобудовах все складно, під’їзди влаштовані не так як старі будинки, там багато кутів, підсобних приміщень і велика сходова клітина, тому залишитися незаміченою легко.

От я і вирішила подивитися що відбувається, і побачила як мій чоловік притискає цю жінку і цілує її.

Потім, коли вона почала викликати ліфт, я швидко спустилася вниз і сховалася на загальному балконі, а коли вона пішла, я попрямувала додому.

Вела себе так, наче і не відбулося нічого, сказала чоловікові, що роботі щось сталося і всіх відпустили на 1 день.

Він заметушився і повідомив, що їде у відрядження. Я не стала нічого казати, мені треба був час.

Допомогла йому зібрати валізу і скласти їжу на дорогу, поцілувала в щоку, а сама пішла шукати майстра для заміни замків.

Вже наступного дня я була у адвоката, з документами, де по банківським випискам видно, як я оплачую іпотеку. А ще через 3 дні я рвонула в іншу країну на 3 дні, щоб провести відпустку з задоволенням.

По поверненню додому застала чоловіка під дверима, розгубленого і вкрай злого, замки то я змінила. Пригрозила, показала документи і довідки, він офіційно ніде не працював, справу було виграно, квартира моя.

Зараз він проситься назад до мене, і я можу йому здати кімнату в квартирі, чисто теоретично, приводитиму чоловіків додому і все таке, хай подумає. Я його давно пробачила, нехай живе як хоче, але помста це страва, яку подають холодною.

You cannot copy content of this page