Подруга вже збиралася зробити крок на проїжджу частину, як відчула, що чиясь рука лягла на її плече…

Ангели-охоронці є у всіх. Серед людей трапляються обрані, яких небесні сили бережуть від самого народження. Про таких щасливчиків кажуть, що вони в сорочці народилися. Це означає, що в них дуже хороший ангел-охоронець.

Решта можуть навіть не здогадуватися про присутність невидимого покровителя, доки той випадково не видасть себе, створивши диво на очах. Найчастіше це відбувається в критичних ситуаціях, коли людині загрожує небезпека, а вона не здатна самостійно щось змінити.

Хороший янгол-охоронець

Деякі відчайдушні особистості, переконавшись у наявності опіки згори, починають грати зі смертю, але не слід лізти на рожен і зловживати становищем улюбленця долі. Навіть якщо ангел-охоронець дуже хороший, не варто зайвий раз випробовувати його на міцність і ризикувати своїм життям.

Не гнівіть Господа, інакше янгол може не встигнути прийти на допомогу. Недарма народна приказка стверджує, що береженого Бог береже, і попереджає: на Бога сподівайся, а сам не зівай.

Небожителі дуже рідко постають перед простими смертними, тому що вважають за краще залишатися непоміченими. Хороший ангел-охоронець обставить все так, нібито підопічному просто неймовірно пощастило.

Лише віряни з тонким складом розуму і кришталево чистою душею здатні звернути увагу на знаки, залишені могутнім захисником, і відчути коливання повітря від помаху божественних крил.

Коли янгол хоче попередити праведника про небезпеку, то подає певні знаки. Він також може сигналізувати про благодать, що сходить. Людині залишається тільки правильно розтлумачити застереження і не нехтувати ними.

Ознаки, які свідчать про присутність ангела-охоронця

  1. Ледве відчутний дотик до правого плеча, що викликає умиротворення, коли поруч нікого немає.
  2. Чується шелест крил за спиною, після якого стає тепло і світло на душі.
  3. З’являється веселка на небі без видимих на те причин.
  4. Хмари формують дивовижний образ, що нагадує людину з крилами і німбом над головою.
  5. Хмара набуває форми птаха, церковного купола, хреста або серця.
  6. Світить сонце, і водночас іде дощ.
  7. Виявив білосніжне перо в найнесподіванішому місці.
  8. Незнайома тварина почала супроводжувати тебе, не відстаючи ні на крок.

Дуже цікава історія сталася з моєю подругою. Вона жінка віруюча, але всяким прикметам не приділяла належної уваги, доки з нею не трапилася подія, яку інакше як дивом не назвеш. Подруга поверталася додому після роботи.

Їй потрібно було перейти через дорогу, тому вона зупинилася біля пішохідного переходу і озирнулася на всі боки. Транспорту поблизу не було. Подруга вже збиралася зробити крок на проїжджу частину, як відчула, що чиясь рука лягла на її плече. Вона подумала, що це хтось зі знайомих.

Вона озирнулася, але поруч нікого не виявилося. Тієї ж секунди вулицею на шаленій швидкості пронісся величезний позашляховик. Важко собі уявити, що було б із подругою, якби вона опинилася в ту хвилину на його шляху. Вона тоді усвідомила, що її врятував ангел-охоронець.

Як старанно святий опікуватиметься конкретною людиною, залежить від заслуг підшефного або від того, наскільки старанно молилася рідна мати за його господнє благословення.

Завжди можна розраховувати на могутню допомогу, але самому теж слід докладати максимум зусиль для досягнення заповітної мети. Тоді вдасться почуватися в цілковитій безпеці та досягати успіху в усіх сферах.

You cannot copy content of this page