Потрібно навчитися випромінювати світло із серця

Можна нескінченно позбавлятися від темряви і негативу в собі. Але, якщо не заповнити звільнене місце світлом – вони повернуться. Вони завжди повертаються туди, де мало світла.⠀

Мало очищуватись.
Потрібно не бруднитися.

Мало використовувати чужий світ.
Потрібно навчитися світити власним.

Навіть якщо ви досягли пробудження або навіть просвітлення, не кажучи вже про разові чистки, завжди є ризик повернутися назад. За відсутності світла.

Зараз, як ніколи раніше, йде дуже сильний тиск системи, тому відповідальність кожного з нас – вчитися світити.

Не разово.
Не рідкісними спалахами, які легко погасити.

Постійно.
Рівномірно.
Сильно.
З Серця.

Система складається з людей. З кожного з нас. І так, вона тисне. Але відповідальність лежить і на нас самих. Ми входимо в резонанс тільки з тим, що вже є в нас.

Навчитися світити – тільки початок шляху. Напевно, найпростіший. Утримати світло, розвинути його, зробити яскравішим. Це складніше.

Як тільки людина включає внутрішній світ – він стає дуже привабливий для різних егрегорів, духовних і релігійних. І, часто, підміни відбуваються саме на цьому етапі. Коли спочатку чиста інформація, потік, енергія підміняються егрегором. Коли розвиток підміняється деградацією. Коли перестаєш чути Душу.

Один з гачків, на який попадається дуже багато людей – це “випробування мідними трубами”. Гординя. Вона приходить непомітно і дуже солодка. Вона ставить людину вище за інших. Замилює погляд. Позбавляє гнучкості і сумнівів. І це тим небезпечніше, чим сильніше майстер. Чим більше у нього впливу. Чим більше сили. Коли вважаєш, що ти “просвітлений”. Що “досяг”. Що “провідник Творця і Світу”.

Забуваючи, що в першу чергу ти – просто людина. З усіма людськими слабкостями і обмеженнями. Що все, що ти можеш – це усвідомити лише дещицю того, що дає потік. Що ти – Творець. Ти аватар однієї з його частин. З обмеженими можливостями, тут, на Землі. Що ти так само поламаний, як і всі інші. Можливо, трохи менше. Але це не робить тебе вище інших.

Тож єдине, що ти можеш зробити – це залишатися якомога чистішим. І саме це – твоя головна робота. Спочатку відремонтувати себе. І тільки потім намагатися допомогти іншим. Тому що всі дії і зміни мають сенс тільки тоді, коли йдуть з Серця.

З Світу.
З Любові.

You cannot copy content of this page