Про тих, у кого інші плани на власне життя

Знаєте, кого неможливо образити, збити з пантелику, підсадити на залежність від зовнішніх оцінок, вбити отруйною критикою, принизити, або підпорядкувати собі?

Тих, у кого ІНШІ ПЛАНИ на власне життя.

І в ці плани точно не входить обслуговувати вампірські апетити кривдників, оцінювачів, критиків, тиранів, і всіх тих, хто чомусь вирішив, що має право на емоційний та фізичний вплив на адресу інших людей, або надзвичайно завищує свою значимість в чужому житті.

Завжди і всюди майте свої плани на той час, що у вас є.

На ті ресурси, якими володієте.

На ті можливості, які вам надали.

На ті почуття, які відчуваєте.

Майте свої плани на самих себе, не замахуючись розпоряджатися ким-небудь ще.

Майте нерозмінне почуття власної гідності, яким ви ніколи і ні за що розплачуватися не станете.

Просто запам’ятайте раз і назавжди, що для бажаючих отримати з вас саме такий платіж ви ні в якому разі не станете цінними, а лише щедро використовуваними і зручними, і то в кращому випадку.

Майте гордість не випрошувати того, що не дають добровільно, і не брати змором ті фортеці, за стінами яких у вас не потребують.

Майте хороший принцип взаємодії в будь-яких форматах відносин, відмовившись від одностороннього руху, кінцева зупинка якого завжди впирається в невроз.

Майте бажання любити взаємно, або ніяк.

Співпрацювати чесно, або ніяк.

Спілкуватися з тими, хто налаштований саме спілкуватися, а не приносити вам щодня по відру своїх емоційних помиїв.

Майте право бути щасливими незалежно від того, подобається комусь ваш спосіб щастя, чи ні.

І майте совість не відігравати свої образи і амбіції на більш слабких людях, які не мають ніякого відношення до ваших минулих поразок.

Не страждайте самі, і не майте постраждалих від себе.

Це не закони, яких ви зобов’язані дотримуватися. Це мої багаторічні і живі спостереження, які вилилися в прості правила, не порушуючи яких, цілком можна виявитися недосяжними для будь-яких носіїв руйнування.

Вирішіть самі, потрібні вони вам, чи ні?
Але, в будь-якому випадку, майте свої плани, а не ті, що вам намагаються всучити, як паскудної товар на ринку, за ваші ж гроші.

You cannot copy content of this page