Просила взяти синів на рибалку або в гараж із собою, жартує, що малі ще й не хоче їм соплі витирати

З майбутнім чоловіком познайомилася на новій роботі, на той час я 3 роки була у розлученні та виховувала сина.

Чоловік теж був у розлученні, його колишня дружина, за словами наших колег, поки він був у відрядженні, забрала двох дітей та поїхала з коханцем до іншого міста, там подала на розлучення.

Усі спроби чоловіка спілкуватися з дітьми заходили в глухий кут, мати налаштувала їх проти батька і вони, незважаючи на невеликий вік, відверто йому хамили, говорили, що новий тато дарує їм дорогі подарунки.

Два роки тому ми зійшлися. Живемо добре, працюємо в одній компанії, після роботи повертаємось додому, разом готуємо вечерю, не ділимо роботу на чоловічу та жіночу.

Мій син Льоша часто гостює у батьків колишнього чоловіка, він у них один єдиний улюблений онук, вони на пенсії, свекруха колишня вчителька початкових класів, свекор фельдшер.

Я спокійна, сина підготують до школи до першого класу, і якщо прихворіє, підлікують.

Минулого літа, колишня дружина мого коханого повернулася  при надії сюди народжувати. Знайшла і нашу адресу, і телефон.

Дізналася, що батько дітей одружився, і почала відправляти дітей до нас. Я не була проти, сини мого чоловіка добре ставляться до мене, мій син, коли він не в гостях у батьків колишнього чоловіка, навіть радий їхньому приїзду.

Тільки мій чоловік, батько дітей, зовсім не радий їх бачити. Під різними приводами він став їхати на вихідні з дому: на рибалку, в лазню, в друга машина заглухла, потрібно відбуксирувати, колезі меблі зібрати і т.д.

Зауважила, що йде він із дому, тільки коли мають приїхати чи приїхали його діти. Не раз говорила з ним, просила взяти синів на рибалку або в гараж із собою, жартує, що малі ще й не хоче їм соплі витирати.

Коли їх немає, ми проводимо вихідні разом, гуляємо, ходимо в кіно, просто катаємось на машині вечірнім містом.

У п’ятницю ввечері його сини приїхали до нас (у старшого сина почалися канікули), у нього одразу помінявся настрій. Він весь вечір комусь телефонував, мені сказав, що його запросили на кілька днів на рибалку.

Ми вперше за два роки посварилися, я йому намагалася пояснити, що сини приїжджають до нього, до батька, а не до мене, чужої тітки.

Він ще мене звинуватив, що я їх “няньчу”, нехай їдуть до бабусі (матері дружини). Він не хоче з колишньою дружиною, тещею та своїми синами спілкуватися, а я розрулюй.

Мені здається, що він до мого сина набагато краще ставиться. Люблю чоловіка і дуже потребую ваших порад! Як бути?

You cannot copy content of this page