Протягом трьох місяців розлуки, він поводився ідеально, і я повернулася до нього

Мені 23 роки. У віці 17 років я почала жити з хлопцем, який був старший за мене на 6 років. Спочатку все було гаразд. Він мені одразу сподобався.

Спортсмен не курить, не п’є, добре заробляє. Ця казка тривала 2 роки. Я дізналася, що при надії.

І тут розпочалося. Він кинув спорт, почав пити, загруз у боргах, про які я потім дізнавалася від друзів. Інтиму у нас практично не було. Я намагалася з ним говорити, але це було марно.

З дитиною ніхто мені не допомагав, ні вона, ні її мама. Все я робила сама. Він перестав працювати, пояснивши це тим, що дуже нервовий.

Грошей не було. Мені довелося о 2-й ночі вставати і бігати пекти пиріжки у сусідки до 7 ранку, за 300 гривень. А потім увесь день із дитиною.

Поки дочка спала вдень, я робила справи по дому. Так було півроку. Зрештою я вирішила подати на розлучення. Поїхала до мами, він одразу став ідеальним чоловіком та батьком.

Протягом трьох місяців розлуки, він поводився ідеально, і я повернулася до нього. Але через місяць все стало так само.

Він почав більше пити, принижувати мене, казати, що коли я піду, забере дочку, а мене просто вб’є. Свекруха завжди на його боці, мене навіть не слухає. Вони кажуть, що одружилася, ось і сиди.

Неважливо навіть те, що він мене на морози у шортах на вулицю виганяє. Просто йому це подобається.

Найприкріше, що при всіх він просто принадний і мені ніхто не вірить, що він так поводиться зі мною вдома. Усі думають, що я все вигадую.

Що мені робити? Я боюсь за дочку? Я хочу розлучення, але боюсь, що він щось зробить. Допоможіть порадою. Просто вже не можу бути з ним, а його дуже боюся.

You cannot copy content of this page