П’ять годин мені робили макіяж, зачіску, манікюр та педикюр, а також вдягали у мою власну сукню принцеси. Аж ось на мій телефон з невідомого номера почали приходити повідомлення, з яких було зрозуміло, що мій коханий мені зраджує і вже не перший день

Ми шість років були разом перед тим, як Олексій освідчився. Одразу ж активно почали готуватися до весілля та й батьки просили онуків, а нам обом вже було далеко за 30.

Ми обрали неймовірно гарну залу для свята, я оббігала всі весільні салони міста в пошуках тої самої єдиної та найкращої сукні, але все одно довелося йти до швачки, яка за два тижні пошила мені весільне вбрання. Це мала бути казкова церемонія. І ось той самий день, який мав бути найщасливішим у моєму житті, але перетворився на суцільний жах.

П’ять годин мені робили макіяж, зачіску, манікюр та педикюр, а також вдягали у мою власну сукню принцеси. Аж ось на мій телефон з невідомого номера почали приходити повідомлення, з яких було зрозуміло, що мій коханий мені зраджує і вже не перший день. І все це вилізло, коли я мала йти під вінець.

У серії повідомлень були скриншоти листування мого Олексія з невідомою мені дівчиною. Вони супроводжувалися фразою: “Я б не вийшла за нього заміж. А ви?”. Я та мої подруги були шоковані, прочитавши низку викривальних повідомлень, разом з селфі та скриншотами листування “від кількох місяців до кількох днів”.

Поступово картина почала складатися воєдино і я зрозуміла, що мене обдурили. Кожне повідомлення було “кинджалом в моєму серці”. В одному з повідомлень Олексій зробив своїй коханці комплімент, образивши мене.

“Твоє тіло неймовірне. І, чорт візьми, ти знаєш, як ним користуватися. Я б хотів, щоб моя подруга мала хоча б половину навичок, які є в тебе. У мене ніколи раніше не було такого зв’язку”, – писав зрадник у повідомленнях.

В мене запаморочилося в голові. Я не знала, що робити, аж ось у кімнату зайшла моя мама і сказала, що треба вже йти. Я не пам’ятаю як дійшла урочистої зали, але коли мені дали слово, то я почала читати кожне з надісланих повідомлень для коханки. З кожним словом обличчя Олексія набувало нового виразу, він підвівся і мовчки пішов геть.

You cannot copy content of this page