Що більше страждають домочадці, то сильніше будинок насичується цією руйнівною енергетикою. Це небезпечно…

Ви хоч раз замислювалася над тим, наскільки хитке благополуччя? Тільки-но здається, що життя налагодилося, як трапляється якась біда. А часом щастя на енергетичному рівні крадуть люди або навіть предмети.

Хоч би як ви намагалася налагодити атмосферу в домі, зробити це не завжди вдається. Можна нескінченно довго прибирати у квартирі, купувати всілякі ароматичні штучки, але щастя і благополуччя від цього не з’являться.

Часто в таких будинках відчувається дуже важка енергетика, а від стерильності приміщення і зовсім нудно стає. Езотерики вірять, що стіни квартири можуть вбирати в себе біль, тугу і страждання жильців.

Що більше страждають домочадці, то сильніше будинок насичується цією руйнівною енергетикою. Це небезпечно тим, що безпосередньо впливає на вас і ваших рідних. Якщо довго жити в такій атмосфері, можна захворіти.

До того ж це серйозно впливає на ментальне здоров’я, а найогидніше в цьому те, що апатичний стан у стінах рідного дому стає циклічним. Ви можете відпочити в колі друзів, поїхати у відпустку за кордон або просто на дачу.

Там ви по-справжньому розслабитеся і дозволите собі не думати ні про що погане. Але, повернувшись додому, почнете знову занурюватися в тугу. Це один з найяскравіших прикладів того, що час почистити житло від негативу.

Як повернути благополуччя і щастя

Якщо проблема в стінах, що ж тоді робити? Зруйнувати квартиру і побудувати її заново не вийде. Але це й не потрібно, адже є інші способи, які допоможуть повернути добробут і щастя.

В практиці очищення використовується дві стихії: повітря і вогонь. Щоб провести цей ритуал, підійде будь-який час доби. Головне, щоб ви нікуди не поспішали. Потрібно запалити свічку і обійти з нею всі кімнати, починаючи з дальньої.

Важливий момент – це потрібно робити проти годинникової стрілки. Ви маєте відчути себе одним цілим із вогнем. Вогонь є ви, ви і є вогонь. Поки будете обходити всі кімнати у квартирі, вимовляйте вголос такі слова: “Вогонь горить, сяє, чорноту виганяє істинно”.

Свічка може почати колихатися в процесі ритуалу. Це станеться в найзабрудненіших місцях будинку. Зупиніться там і поводіть свічкою в повітрі, а потім рухайся далі. Після того як обійдете усі кімнати, погасіть свічку.

Викидати її немає потреби, але не буде зайвим відчинити всі вікна, щоб створити протяг. Щойно відчуєте свіжість у будинку, знову обійдіть всі кімнати проти годинникової стрілки. Тільки цього разу потрібно відчути злиття зі стихією повітря.

У цей момент вимовляй такі слова: “Іду кімнатами з вітром, бути моєму дому чистим і світлим”. Повторюйте цю практику очищення 2-3 рази на тиждень, і вже через місяць ви відчуєте, наскільки сильно зміниться ваше життя.

You cannot copy content of this page