Що ж подарувати на Новий рік 2024? Спочатку розберемося, хто буде хазяйнувати весь наступний рік – Зелений Дерев’яний Дракон…

Вже за кілька днів ми святкуватимемо Новий рік, але не всі ще готові. Дехто в останні купляє подарунки і це вкрай непросте завдання. Хочеться, щоб подарунок практичний або символічний.

Для деяких стає проблемою підібрати щось одне другу на день народження. Що вже казати про головне свято року, коли потрібно придумати подарунок усім. Але не варто піддаватися паніці, адже можна підглянути рішення у мудрих китайців.

Що ж подарувати на Новий рік 2024? Спочатку розберемося, хто буде хазяйнувати весь наступний рік – Зелений Дерев’яний Дракон. На відміну від своїх побратимів, цей ящір має спокійну вдачу і заохочує спокій, працьовитість і внутрішню гармонію.

Зелений і деревний атрибути символізують розвиток і процвітання, а сам Дракон щедрий на гроші й удачу. Тому вибір подарунків дуже великий. На будь-який смак і гаманець!

Живі рослини

Для тих, хто не хоче довго ламати голову, природа підготувала універсальний варіант. Це може бути подарунок для друга, пари і навіть сім’ї, адже кімнатні рослини мають широку цінову категорію та й різні розміри.

Для людей зайнятих і забудькуватих підійдуть кактуси, сукуленти і домашній мох . Для більш витончених натур можна підшукати щось ніжне і квітуче.

Якщо хочеться піти в символізм, не придумати нічого кращого, ніж бонсай. Цей процес вимагає терпіння і скрупульозності, але результат вартий того.  Такий подарунок чудово підійде для батьків на пенсії або великої сім’ї. Адже таке дерево – повноцінний вихованець і вимагає багато любові.

Дерев’яні вироби

Це може бути посуд, прикраси, іграшки та навіть елементи декору та навіть меблі. Дракон буде протегувати тим, у кого знайде щось дерев’яне, тому підійде абсолютно все.

Золото і діаманти

Дракон – це насамперед символ багатства і влади. Як і всі дракони, символ 2024 року не може встояти перед дорогоцінним камінням і золотом. Тільки не варто розмінюватися на дрібниці і обмежуватися сріблом. Цим дорогоцінним металом хазяїн року гидує.

Різноманітні гаджети

Доволі цікаво те, що Дракон не любить бути на самоті, тому вітає всі подарунки, які допомагають залишатися на зв’язку. Сміливо даруйте смартфони та інші гаджети, що допоможуть почути і побачити рідних і близьких.

Сертифікати

Блаженство і розкіш до вподоби величній істоті. Сертифікат до спа-салону або ж купон на косметичні процедури буде прийнятий вельми радо. Тут важливо не заплутатися і випадково не піти в бік шампунів і гелів для душу, ця помилка може коштувати удачі на весь наступний рік.

Подарунки із зображенням дракона, лісу і дерева

Картина, блокнот – не важливо. Головне, щоб на них було зображення дракона. Такий акт уваги не залишиться непоміченим з боку покровителя 2024 року. Людина, якій ви подаруєте такий подарунок, отримає приємний бонус у вигляді удачі у всіх починаннях.

You cannot copy content of this page