Склянка із солоною водою – це свого роду пастка для негативної енергії та темних сил. Вода також здатна змінювати свою структуру…

Мій дідусь майже все життя мандрував світом. Я завжди любила слухати його історії. Вони завжди були наповнені таємним змістом та наче магією. Назавжди запам’ятала одну історію про те, як дідусь їзди до Тибету. Казав, що повернувся іншою людиною.

За його словами, його життя змінив один ритуал, який він, до речі, проводив кожного вечора. Дідусь набирав склянку води і клав в неї сіль. Потім цю склянку ставив під ліжко біля ніг. На ранок діставав склянку і дивився на її вміст.

Склянка могла запітніти або в ній з’являлися бульбашки, сіль могла щільно осісти на дні і навіть потемніти – все це говорило про те, що в думках і вдома було багато негативу. Цю воду він виливав в туалет, а ввечері повторював процедуру.

Коли я спитала, навіщо він це робить, то дідусь сказав, що сіль має здатність вбирати в себе негативну енергію. Склянка із солоною водою – це свого роду пастка для негативної енергії та темних сил. Вода також здатна змінювати свою структуру.

Дід розповідав, що тибетські ченці повідали йому про те, що негативна енергія спочатку діє на тонкому плані, а потім через час починає впливати на фізичний стан людини. Тобто людина починає погано почуватися, занурюється у зневіру і тугу.

Крім того, негатив здатен доводити до роздратування, посилювати страхи, породжувати нав’язливі ідеї та погані думки. Ну і, звичайно, це впливає на взаємини в сім’ї. Солона ж вода біля ніг знімає накопичений за день негатив та покращує самопочуття.

Також солона вода може допомогти позбавитися безсоння, правда, в цьому випадку треба ставити склянку води біля ліжка. Тим, хто працює з великою кількістю людей або відчуває інформаційне навантаження і особливо тим, у кого буває неспокійний сон, – усім варто поставити склянку води під ліжко, біля узголів’я або біля ніг.

You cannot copy content of this page