Спочатку мені це подобалося, а потім почало дратувати. Особливо його фрази «моя пампушка», «жиробасинка»

Мені 24 роки. Я ніколи не була худорлявою, але все життя мріяла стати стрункою. Коли познайомилася зі своїм нинішнім хлопцем, важила 79 кілограмів при зрості 164 см.

У принципі, я й до нього не мала браку чоловічої уваги. Моя повнота особливо нікого не бентежила, крім мене самої. А цей прямо очі закочує від задоволення, коли тріпає мене за пухкі щічки.

Спочатку мені це подобалося, а потім почало дратувати. Особливо його фрази «моя пампушка», «жиробасинка» тощо.

Я ображаюся, а він лише сміявся. На людях він, звичайно, собі такого не дозволяє, але все одно неприємно.

Мені все це набридло, і я вирішила схуднути. Сіла на дієту, стала вранці бігати і через день ходити до басейну. За місяць скинула п’ять кілограмів та не збираюся на цьому зупинятися.

Вірніше, не збиралася, поки мій хлопець не став закочувати мені скандали з цього приводу. Йому, бачите, подобаються повні жінки і він проти того, щоб я худла.

Я спочатку думала, він жартує, але з’ясувалося, що це для нього важливе питання. Всі мої аргументи, що я почала виглядати, а головне, почуватися краще, на нього не діють.

Купує мені тістечка, тортики і все, що мені не можна їсти, а потім ображається, коли я серджусь і викидаю все це.

Я втомилася і далі так продовжуватися не може: або я знову повернуся у свою вагу, або доведеться розлучатися. А я вже до нього звикла, він добрий, дбайливий, дарує добрі подарунки, допомагає в роботі.

От я й задумалася, може, поступитись і перестати худнути? Жила все життя товстою і чудово все було. Адже і хлопці гарні на дорозі не валяються, скільки струнких дівчат мучаться на самоті.

You cannot copy content of this page