Спочатку він питав, скільки потрібно грошей, і видавав не більше названої суми. Потім став просити, щоб я приносила усі чеки додому

Я зовсім не можу зрозуміти, чому останнім часом мій чоловік став якийсь жадібний. Це стало для мене несподіваною новиною і великим розчаруванням, адже спочатку я відчувала його турботу і увагу, а зараз всього цього немає. Більш того, чоловік почав рахувати все, що я витрачаю на облаштування будинку і продукти.

До заміжжя я працювала на престижній роботі, тож ні в чому собі не відмовляла. Я могла зібрати якусь суму до відпустки і з чистою совістю гарненько відпочити за кордоном. Мій майбутній чоловік на той час теж пристойно заробляв, тому я легко погодилася на його пропозицію присвятити себе дому і сім’ї, залишити роботу.

Мені здавалося на той момент, що це хороша ідея – навести порядок і затишок в домі, поки чоловік працює. Він, в свою чергу, зобов’язався взяти на себе роль годувальника в сім’ї.

Спочатку я купила пару крісел і диван у вітальню. Чоловік забракував крісла. Потім він був незадоволений кольором штор в спальні, хоча вони дуже підходили за кольоровою гамою в інтер’єрі. Але потім до мене дійшло, що справа зовсім не в тому, що у нас різні смаки.

Спочатку він питав, скільки потрібно грошей, і видавав не більше названої суми. Потім став просити, щоб я приносила усі чеки додому. Тепер перед походом в продуктовий я даю список продуктів, на які чоловік дає приблизну суму, потім він перевіряє всі чеки.

Може, для когось це норма, але мені це здається дикістю. Тільки великою помилкою було розповісти про цю ситуацію мамі. Вона обурилася поведінкою чоловіка і не знайшла нічого кращого, як повчати його по телефону. Тепер, коли розмова заходить про витрати, чоловік згадує мою маму, і ми сваримося.

Мама теж не може промовчати. Кожна телефонна розмова закінчується тим, що вона вчить мене, як правильно вести себе з чоловіком. Мовляв, сама винна, що він перестав мене поважати.

Я почала замислюватися про роботу. Так я не буду просити гроші у чоловіка, і він перестане мене контролювати. Коли я заговорила на цю тему з мамою, вона тільки сказала, що в декреті я знову буду залежати від чоловіка, а він навряд чи стане щедрим.

Тепер мене не залишає думка про те, що мені доведеться знову просити гроші у чоловіка. І це мене зовсім не влаштовує. Але не розлучатися ж з людиною через гроші?

You cannot copy content of this page