Сподівалася ще з чоловіком жити, але він слухає у всьому свою матір, яка проти мене

З чоловіком живемо вже рік окремо, є спільна дитина. Я у своїх батьків, він на орендованому житлі (там залишилися мої деякі речі, посуд і т.д.)

Але свекруха не дає спокійно жити, постійно налаштовує чоловіка і тягне гроші з сім’ї. Чоловік особливо не забезпечує, дає на дитину рідко, прикриваючись тим, що мало заробляє, хоча я знаю, що нормально просто віддає майже всю зарплату своїй мамі.

Свекри кілька разів приїжджали до дитини, здатися, що вони добрі і з метою помирити нас.

Хоча я знаю їм глибоко байдуже до нас. Крім цього у батьків чоловіка в будинку є наш спальний гарнітур (коли ми одружилися, деякий час жили там), але скоро одружується брат чоловіка і вони вже натякали, щоб я забрала меблі та звільнила кімнату, але мені нікуди її поставити, вона займає багато місця. .

Чоловік винаймає квартиру наших знайомих, але при цьому каже, що не збирається жити з нами, заблокував у месенджері.

Я сказала привезти оплату та здати квартиру, так як ми також не повернемося. Він посилається на те, що зручно її знімати і вже рік не привозить гроші.

Я взагалі його не розумію, чого він чекає, до того він приїжджав, тиснув на мене, лаявся, щоб ми повернулися, але потім сам собі суперечить і каже, що не буде з нами жити.

Як вчинити мудро? Виходить головоломка. Хочуз забрати свої меблі з будинку батьків чоловіка (вони цього чекають, не дочекаються), але вони можуть потім не сплатити за оренду квартири.

Якщо я залишу все як є, батьки чоловіка можуть мені на зло другого сина (якого збираються одружити) і наречену поселити в спальні, де мої меблі. (Такі люди здатні багато на що).

Махнути на все рукою, відпустити ситуацію і нехай тече по течії. Я дуже втомилася від цього всього, багато нервувала, переживала, ще й чоловік постійно несе плітки від свекрухи і мені висловлює.

Вони взагалі нахабніли, побачили, що я не забираю речі і вирішили, що нікуди не подінуся, кажуть за спиною всякі гидоти і впевнені, що я повернуся з дитиною.

Я не хочу більше мати жодних справ з ними, єдине, не хочеться виглядати приниженою, щоби об тебе витирали ноги.

Бо гордість ще є. Сподівалася ще з чоловіком жити, але він слухає у всьому свою матір, яка проти мене, а я нічого не можу вдіяти і навіть не хочу вести якусь боротьбу.

Забрати всі свої речі та попрощатися з ними? А чоловік далі нехай сам вибирає, якщо хоче жити з нами, то по-людськи ставиться.

You cannot copy content of this page