Судячи зі спостережень, більшість шлюбів розпадаються або в перші 3-5 років, або коли шлюб протривав років двадцять

Судячи зі спостережень, більшість шлюбів розпадаються або в перші 3-5 років, або коли шлюб протривав років двадцять. І якщо в першому випадку можна зрозуміти, чому так сталося, то чому розвалюються шлюби, скріплені часом, спробуємо розібратися.

Чоловік йде від жінки. У будь-якому випадку це не трапляється просто так.

Складно залізти в душу кожному. Адже не може просто так чоловік розвернутися і піти. Значить, є причина. Ні, так поводиться далеко не кожен, проте такі випадки є.

Зазвичай чоловік може почали збиратися на вихід десь після сорока. Життя в принципі влаштоване, діти виросли і живуть своїм життям, соціальний обов’язок нібито подоланий, залишилося трохи пожити собі на втіху.

І не можна сказати, що руку до цього не доклала його власна жінка. Чому так відбувається?

Слід, мабуть, врахувати сучасні тенденції, які дозволяють жінкам бути такими, якими їм бути зручно. Це і акценти на природній зовнішності, і пропозиції прийняти себе такою, яка є, і нескінченні «психологічні» тренінги на тему того, як полюбити себе, стати успішною і все таке інше.

За спостереженнями деяких фахівців, більшість подібних зборів зводяться саме до того, як правильно експлуатувати чоловіка і чому слід ставитися до нього в першу чергу по-споживацьки і лише потім обдаровувати своїми почуттями.

Можна уявити собі і таку жінку, яка після сорока раптом вирішила звільнитися від «чоловічого гніту» і показати, що насправді він її не гідний.

Напевно, в цьому є якесь раціональне зерно, адже і чоловік, швидше за все, давно втратив інтерес до своєї половинки. Яка там любов і вже тим більше хімія? Швидше партнерство, де кожен просто виконує звичні для нього обов’язки.

Нерідко «партнери» просто терплять одне одного, не бажаючи створювати для себе зайві проблеми. Простіше змиритися і не порушувати цей спокій.

А що чоловік? Тут потрібно зробити кілька кроків назад і згадати не таке вже й далеке минуле. Тоді ще не було бодіпозітіва і суворої натуральності. Але були глянцеві журнали з карколомними красунями. І жінки 20-30 років тому жили в суворій відповідності з тими канонами.

Згадай, якою модницею ти була? У міні-спідниці, в рожевих лосинах, на підборах. Любо дорого дивитися! Твій мужик поїдав тебе очима, і його стереотип жіночої краси склався саме в той період.

Мабуть, ти в курсі, що чоловічі мізки погано приймають нове: ми схильні довго залишатися в візуальних ілюзіях.

На жаль, багато жінок після сорока вже не виглядають так, як раніше. Але справа навіть не в цьому. У домашній атмосфері повинні бути любов і повага, і їх в першу чергу здатна створити саме жінка.

І якщо раніше ти була «заточена» на свого мужика і була берегинею сімейного вогнища, то після споживчих тренінгів, де «ніхто нікому нічого» не винен, все змінилося.

З’явилися вимоги, правила, нові кордони. Чоловікам буває складно адаптуватися. Повір, багато чоловіків намагається грати в таку гру, хочуть, щоб тобі було добре. Але і бачать при цьому, що тепер його просто терплять. Не хочеться витрачати сили на те, щоб відвойовувати місце в своєму власному будинку. Легше піти. Що чоловік і робить.

Просто немає можливості відповідати запитам. І це в той час, коли ти махнула на себе рукою і змінюватися зовсім не поспішаєш.

Ясна річ, що жінка – це не ширма і не прикраса для будинку, у неї є свій інтерес і своє життя. Але було б так чудово, якби твій чоловік бачив перед собою люблячу і доглянуту жінку, нехай і за сучасними стандартами, жінку, яка створює не проблеми, а затишок. Не говоримо про усіх, але деякі чоловіки цілком на це заслуговують.

Жінки можуть зараз написати, мовляв, чому ми самі повинні все це робити і думати про те, щоб чоловікові було комфортно?

А як же ми, чому саме ми повинні жертвувати? Не повинні. Якщо у тебе явний абьюз, йди. Але якщо поруч нормальний мужик, то чому, по-твоєму, він збирається від тебе піти?

You cannot copy content of this page