Свекра немає вже три роки, з сином за цей час не відбувалося нічого поганого

Після весілля я недолюблювала і трохи побоювалася свого свекра. Він здається мені суворим і при цьому недалекою людиною.

Він постійно стрибав як вжалений, навіть по дрібниці, не випускав з рота папіросу, мало говорив, тільки поглядав з-під густих брів.

Коли я народила сина, не хотіла, щоб він проводив з дідом час. Але дивовижним чином цей чоловік став янглом-охоронцем для сина.

У два роки син випав з вікна другого поверху на дачі на матраци, які раптово вийняв просохнути свекор.

У чотири роки син на моїх очах перекинув каструлю з кип’ятком, як мені здалося, що вариться з варенням; але виявився, свекор забув включити плиту!

У сім років син на моїх очах засунув цвях у розетку, але за хвилину до цього свекор випадково вимкнув світло, повністю лічильника, щось ремонтував.

В 10 років свекор покликав сина подивитись на гігантську коров’ю “гулю”, і на місце, де сидів син, звалилася величезна суха гілка.

В 13 років, коли дитина спала, свекор забув розбудити його на екскурсію, син запізнився, а їх шкільний автомобіль потрапив в страшну аварію.

В 16 син йшов до друзів на Новий рік, послизнувшись і впав головою на бетонні ступні, але йому нічого не було, тому що спершу свекор дав йому свою мохнату шапку заради приводу.

В 19 на сина біля під’їзду вночі напав з ножом наркоман, але свекор в цей час вирішив тайком викинути протухлі яйця капризному сусіду під вікно.

Свекра немає вже три роки, з сином за цей час не відбувалося нічого поганого, він навіть простудою не хворів.

Ми жартуємо, що свекор знав і всі біди, які могли б статися з сином, попередив, а коли вони закінчилися, міг спокійно піти з життя. Я шкодую тільки про те, що не сказала свекру спасибі за все.

You cannot copy content of this page