Свекруха приїжджає в гості на таксі і жалісливо просить у чоловіка фінансової допомоги

Загалом у мене щасливий шлюб, якби не родичі мого чоловіка. Вони в прямому сенсі слова тягнуть з нього гроші.

Ми живемо з ним в моїй квартирі, тому що у чоловіка власного житла немає, але ми обидва непогано заробляємо.

Живемо з ним мирно, майже не лаємося. Але коли мова заходить про матір і сестру чоловіка, все перевертається з ніг на голову.

Справа в тому, що більшу частину грошей чоловік віддає їм, а сам сидить без грошей під моєю опікою. У нього залишається мала частина зарплати, яку він витрачає на заправку машини і розваги. А я розраховуюся за комунальні послуги, харчі і відпустку.

Допомагати родичам – це прекрасно, але все повинно бути в розумних межах. Мама чоловіка вже на пенсії, вона добре виглядає і чудово себе почуває, але працювати вже не бажає, хоча і може.

Пенсії їй, природно, не вистачає, тому що вона їздить не в громадському транспорті, а на таксі. Вона не одягається в те, що продають на ринку, а ходить по модних бутіках.

Сестра чоловіка ні дня не працювала, а їй вже 35 років. У неї двоє дітей від двох шлюбів, але вона живе на гроші мого чоловіка.

Мій чоловік дуже добрий і щедрий, він готовий допомогти всім, чим може. Ось нещодавно його мама приїхала на таксі до нас в гості, за машину розрахувався чоловік.

За чаєм свекруха почала розповідати, як туго їй живеться на пенсії і що грошей не вистачає. Очевидно, що син розчулився і без питань дістав гаманець.

Ми живемо разом 8 років, і за весь цей час ситуація ні краплі не змінилася. Я розумію, що і не зміниться вже ніколи. Але все одно вирішила з ним поговорити.

Коли говорю з чоловіком і пояснюю, що бажання утримувати його родичів шкодить нашій родині, він начебто зі мною погоджується. Але висновків ніяких не робить.

А я хочу їздити у відпустку за кордон, як робила це до шлюбу. Одну мене чоловік не відпускає, а щоб заробити на двох, мені доводиться працювати як кінь.

Зараз ситуація ускладнилася. Я хочу дітей, а це в перспективі значні витрати. А чоловік почав мені брехати і приховувати свою благодійність. Цікаво, на що ми будемо жити, якщо я піду в декрет?

You cannot copy content of this page