Свекруха всім управляє і хвалиться перед усіма знайомими, яка вона багата, квартиру ще одну купила і здає

Минулого року пішла з житт бабуся чоловіка (свекруха моєї свекрухи). Чоловік із сестрою відмовилися від спадщини на користь мами, щоб простіше було продати квартиру та купити дві — йому та його сестрі.

Свекруха з першого дня всім керувала і не поспішала все оформляти. Зрештою, цього року квартира продавалася. Відразу свекруха купила квартиру для сестри чоловіка та почала на неї її оформляти.

Тут же й ми наскребли грошей на велику квартиру, я вклала свої вклади та взяла кредит, ще позичила у мами та сестри. Щойно всі гроші свекруха отримала від мене, вона стихла на два тижні.

Поки я не залізла в документи і не побачила, що вона нікому не говорячи, поїхала всіма інстанціями і оформила все на себе.

Тут ми почали розпитувати, що з квартирою і вирішили її здавати. Свекруха знову мовчить та й тут я вирішила зайнятися цим сама.

Вона неодноразово туди їздила і навіть слова не сказала, коли питали навіть не сказала, що їде до нашої квартири. Я підготувала зошит, у якому написала, що потрібно для здачі квартири, та оформлення її на чоловіка.

Дуже я її чекала, у результаті вона прийшла, я її запитала, що з квартирою, а вона каже, що вже квартирантів знайшла, каже: «а ти що не бачила?».

Я була в шоці, мене так трясло. Не дає нам її оформити на себе, виправдовується, що встигнемо і це складно. Хоча це просто. І яка їй різниця.

І навіщо було все у квартирі оформляти на себе, якщо зараз потрібно переоформляти на чоловіка. Навіщо? Сьогодні квартиранти в’їхали і мали дати гроші вперед. А вона знову мовчить. Я боюся, що грошей із квартири ми не побачимо.

Чоловік пиячить часто, а мене вона, мабуть, недооцінює. Хоча чоловік наполягає, щоб вона оформляла дарчу на нього. Мені від цієї квартири нічого не світить, тож я не можу права качати.

А свекруха всім управляє і хвалиться перед усіма знайомими, яка вона багата, квартиру ще одну купила і здає. Я там тільки другою була, перший чоловік приходив

Скажіть, як його зупинить? Я хочу, щоб ми самі займалися своєю квартирою. Вона навіть нам ключі не дала, а ще примудрилася потай наші документи взяти. Підкажіть, що робити?

You cannot copy content of this page