Родинні історії

Син перестав спілкуватися, коли я оформила на себе його величезний кредит

Прочитала сповідь матері, з якою дорослий син перестав спілкуватися, і дивуюсь, чому так відбувається? Мій син одружився 9 років тому. Він зайнявся бізнесом одразу після інституту, вкрай невдало. Купили вони квартиру, потрібні були гроші на ремонт.

На прохання сина взяла кредит 55 тисяч. Для мене це дуже велика сума. Виплачувала 5 років. Потім були кредитки на його прохання, з яких він знімав гроші готівкою, а я потім виплачувала рік чи два. У проміжках прохання: «Ти не маєш на карті дві (або три чи п’ять) тисяч до завтра?».

То йому потрібно робітників влаштувати в орендовану квартиру і терміново треба гроші орендарю, а то робітникам нема де ночувати. Я працювала за змінами на заводі. Ось уже 5 років на пенсії, але ті ж побори, звісно без віддачі. А коли в нього народився син, то побори ще збільшилися.

При цьому вони їдуть то до Єгипту відпочити, то в Емірати. Цього літа попросив оформити на себе кредитну картку з лімітом 60 000 (на покупку верстата для виготовлення мет.профілю). Сказав, що замовлень багато, і це дозволить йому розрахуватися з його величезними боргами. Ще сказав, що кредит поверне за два місяці, але не платив!

Зараз я в стресовій ситуації, оскільки мій борг перед банком вже 63 000 — великі відсотки за оренду готівкою. З пенсії погасити такий борг мені нереально. Спочатку благала, потім почала просити більш вимогливо. Зрештою написав: «не пиши мені більше». Ось так.

Адже до одруження він був дуже добрим, завжди намагався допомогти. За дев’ять років шлюбу змінився до невпізнання, а зі мною вчинив, як роблять шахраї з чужими людьми. Сина свого він обожнює і від народження з ним і вдень і вночі. А дружина — то до фітнесу, то до басейну, то до Одеси на два дні до подруги. Але слова про неї не скажи.

Влаштував їй рай за життя, але ж чужим коштом! І всіх родичів уже обібрав і друзів. Ті, кого обдурив, уже не дати йому в борг, знають, не поверне. Фото онука мені раніше надсилав, тільки якщо я йому переводила чергові гроші «до завтра» і трохи після цього могли поспілкуватися у Ватсап. А потім ні дзвінків, ні повідомлень до чергового побору.

І ось зараз повний розрив відносин і величезний борг, який виплачуватиму не один рік. У їхнє життя не лізла, та й живемо у різних містах. Невістка з самого початку спілкуватися не стала, і вони ніби замкнулися у своєму маленькому світі. Але гроші просити синові це, втім, не заважало.

Попри те, що син поставив мене у безвихідь із кредитом, ще гірший для мене розрив наших відносин. Я вирішила виконати його прохання та не писати йому більше. А борг якось виплачу, я вже звикла жити на копійки.

Автор: Олена

Вам також має сподобатись...