Такі ситуації вчать нас правильно розпоряджатися своїми грошима або речами. Кому можна довіряти і кому можна давати в борг…

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли доводиться комусь дати грошей у борг. Звісно, якщо в тебе є можливість давати іншим у борг і при цьому не почуватися скуто, це хороший показник.

Чомусь найчастіше саме той, хто дав грошей у борг, і почувається скуто.  Людина ж, яка взяла в борг, живе собі спокійно і навіть не думає віддавати гроші. Кажуть, добре живе той, хто не користується совістю.

Тільки страждає від цього якість життя і здоров’я. Тому краще все-таки жити по совісті та виконувати обіцянки. Якщо взяв у борг у людини постарайтеся вчасно все повернути до того як людина, у якої річ позичили, вдасться до крайніх заходів.

Як покарати кривдника

Часто буває так, що боржник спокійно почувається, ні в чому собі не дорікаючи, а інша людина мучиться і не знає, як нагадати про борг. З одного боку, незручно і якось негарно, хоч і термін уже давно вийшов.

І зовсім заплутаною стає ситуація, і, напевно, саме тому велика частина боргів так і не повертається. Немає в нас поняття, як правильно давати в борг, щоб було повернення і не було збитків.

У цьому стані в людини розвиваються нервові захворювання, пропадає сон та апетит. Щоб уникнути такого стану, потрібно навчитися правильно енергетично посилати своєму боржнику інформацію про повернення боргу.

Нехай тоді вже він не спить і думає, як швидше повернути борг. Можливо, навчиться жити без боргів, розраховуючи на свої сили та збільшуючи можливості. Цей ритуал простий і не несе жодної загрози ні вам, ні боржнику.

Усе, що знадобиться, – це стара непотрібна шкарпетка і чайна ложка солі. Засипте сіль у шкарпетку і скажи такі слова ввечері перед сном: “Боржника мого (ім’я) Біси сіллю катують, сон забирають. А як борг повертає, так відпускають”.

Після того як скажете ці слова, сховайте шкарпетку в темне місце, де її ніхто не знайде. Після цих слів ви відчуєте, як тривога вас полишає і переходить до того боржника, який не хоче повертати борг.

І в такому стані людина не може перебувати довго і починає шукати способи, як повернути борг. Вам потрібно просто відпустити цю ситуацію, і вже Всесвіт розпорядиться, як краще відбутися події.

Після того, як боржник поверне вам борг, потрібно знайти шкарпетку. Сіль із неї потрібно висипати в землю на вулиці, а саму шкарпетку викинути – вона більше не знадобиться.

Як правильно давати в борг

Такі ситуації вчать нас правильно розпоряджатися своїми грошима або речами. Кому можна довіряти і кому можна давати в борг. Як давати в борг, щоб не потрапляти в неприємні ситуації з поверненням грошей?

У стародавні часи була така професія – лихвар. Це була людина, яка давала людям гроші в борг під дуже високі відсотки. Звісно, не всі могли повернути такі борги, і лихвар мав право відібрати в них інше майно.

Напевно, саме тому в нас таке неприємне ставлення до боргів. Щоб взяти у лихваря грошей у борг, позичальник зобов’язаний був закласти якесь своє майно, вартість якого дорівнювала сумі боргу.

Річ поверталася тільки в разі погашення боргу. Такий захід був необхідний для дисциплінування боржників і термінів повернення боргів. Якщо ви даєте в борг, то вам теж потрібно взяти за правило брати заставу в суму боргу. Тоді і сон буде міцнішим, і фінансове благополуччя не страждатиме.

You cannot copy content of this page