Тато сказав, що побажання щастя від мами нам із чоловіком звучить як прокляття, особливо з її моральними цінностями

Я втомилася від конфлікту моїх батьків. Батьки у розлученні вже 10 років, але стосунки й досі натягнуті. Причина конфлікту та розлучення – нове кохання та зрада моєї мами.

Ті стосунки не склалися (причому було 2 заходи), після першого заходу мама повернулася в сім’ю через нас із сестрою та спробувала забути все, що було там і повернути все те, що було у нас у сім’ї раніше.

Батько не зміг пробачити і забути, надто багато вона наговорила та зробила. У результаті батьки розлучилися і мама з молодшою ​​сестрою пішла до своїх батьків, а я залишилася з батьком.

Я тоді з мамою спілкуватися не могла зовсім, була страшна образа на неї через її зраду, зараз спілкуємося, але не так як раніше.

Згодом вона знову зійшлася з тією людиною, яка зруйнувала нашу сім’ю. Другий захід, як я казала, теж не вийшов. Він виявився ненадійним, і знайшов собі чергову коханку, таку, як моя мати.

З моменту розлучення минуло 10 років, 4 роки тато в новому шлюбі. Мама одна, були стосунки, але нічим не скінчилися. І ось моє весілля, батьки поводилися один з одним холодно, сиділи порізно, не розмовляли і не спілкувалися один з одним.

Мама сказала тост за нас із чоловіком, усі випили, але не батько, вже потім мама на кухні закотила йому скандал, а тато відповів, що побажання щастя від неї нам із чоловіком звучить як прокляття, особливо з її моральними цінностями та аморальним життям.

У результаті слово за слово, черговий скандал, у мами істерика та сльози, у батька тиск та образа. Дружина батька його заспокоїла, вони поїхали, а мати довго не могла заспокоїтися і плакала, ми всі її заспокоювали.

Чесно, я втомилася від цього. Надто важко і боляче все це вдарило по всіх нас. Я довгий час боялася стосунків, не вірила чоловікам і самій собі, боялася так само, як мама закохатися і вдарити по сім’ї.

Молодша сестра (їй 19 років), теж стосунків боїться і не хоче з тієї ж причини, каже що стосунки та почуття у жодному разі не довговічні та слабкі, а люди злі, тому не хоче ні самій біль отримати, ні іншим його завдавати.

Тато кілька років був один і жив нами із сестрою, лише згодом зустрів Оксану. А мама, і там нічого не збудувала, і у нашій сім’ї все зруйнувала.

Конфлікт батьків теж вже набрид, намагаються вічно один одного зачепити і щось один одному довести. Батько вже заспокоївся за ці роки завдяки Оксані, а ось мама не зрозуміло, що й навіщо намагається довести і показати.

You cannot copy content of this page