Тепер Віка думає, що я невдячна і не ціную нашу дружбу та гарне ставлення до себе

З подругою знайомі з дитинства, проводили у селі у бабусь усі канікули, але живемо у різних містах. Нині вже ставши дорослими, приїжджаємо двічі на рік один до одного.

Я вважаю її найкращою моєю подругою, з нею я можу поділитися всім, точно знаючи, що вона завжди зрозуміє, ніколи не засудить, не позаздрить і найголовніше, я завжди можу розраховувати на її допомогу.

Але є одна риса її характеру, яка мені не подобається: коли я приїжджаю до неї, Віка мало того, що завжди намагається прийняти мене за вищим розрядом, то ще й скрізь, куди ми не підемо, завжди платить за мене.

А коли вона приїжджає до мене, то не дозволяє, щоби я платила за неї. Подруга заробляє не набагато більше за мене і мені не хочеться, щоб вона витрачала гроші, я від цього почуваюся не комфортно.

Я багато разів говорила з нею про це, але вона завжди жартує, каже, коли наступного разу зустрінемось, то вже точно вона так не робитиме, але все залишається як і раніше.

Я теж намагаюся привезти їй гарний подарунок або поділитися власним досвідом наданої якісної послуги, але гадаю, цього не достатньо.

А востаннє подруга сказала, що записала нас у салон краси на епіляцію і вже все сплатила, що мене вже розлютило. Я їй сказала: «Я ціную твою дружбу і турботу, але мені буде краще, якщо в наших відносинах буде все порівну і не буде залежною один від одного».

Віка образилася і, поїхавши додому, навіть не одразу зателефонувала мені, а коли я подзвонила їй перша, вона сказала, що була надто зайнята, і не було часу.

Таке сталося в нашій дружбі вперше і мені дуже неприємно і вже жалкую, що затіяла цю розмову з нею. Може, треба було якось інакше все це пояснити.

Тепер Віка подумає, що я невдячна і не ціную нашу дружбу та гарне ставлення до себе. Що тепер робити, не знаю, як повернути її прихильність і не втратити подругу?

You cannot copy content of this page