Поради

Тепер я і сама так роблю і впевнилася, що це дійсно працює. Моє життя стало щасливішим, а негатив не зупиняє потік грошей…

Мама мені ще в дитинстві розповідала, що добрим словом та вдячністю можна досягнути багато чого. Я тоді не розуміла. Хочу сказати, що жил ми досить добре, не було потреби ні в чому навіть у кризові часи.

Вже коли була доросла якось допомагала мамі прибирати в квартирі і випадково знайшла мамин щоденник. Звісно, я туди заглянула, хоча цим і не пишаюся. Там акуратним почерком були написані слова вдячності.

Мені стало цікаво і я запитала у мами, що це таке. Вона мені розповіла, що це її правило життя. Вона кожного місяця має написати 108 подяк. За її словами, так вдається зберігати душевний спокій, концентруватися на позитиві, що в свою дає гарний результат у житті.

Тепер я і сама так роблю і впевнилася, що це дійсно працює. Моє життя стало щасливішим, а негатив не зупиняє потік грошей. Для цього знадобиться лише блокнот, ручка та кілька свічок, а також повний спокій.

Зазвичай я сідаю писати, коли вдома нікого немає. Це своєрідна медитація. Іноді я повертаюся до минулих записів та перечитую всі свої подяки.

Щоразу я помічаю, як зростає рівень моїх потреб, а отже — і моя спроможність. Якщо першого місяця я писала подяку за те, що мала можливість закрити базові потреби, то в останній мала можливість подякувати за виконання заповітних бажань.

Щоб це працювало, писати треба з 28 по 30 число. Для цього треба не більше години. В обраний день і годину запалюю свічки, концентруюся на почутті вдячності та стані прийняття. Намагаюся розслабитися.

Після чого беру свій улюблений блокнот і нумерую пункти від 1 до 108. Потім навпроти кожної циферки пишу подяку за будь-яку подію чи придбання, що було в місяці, що минає.

При цьому важливо не замислюватися надовго про те, за що саме дякуєш. Щоб усе спрацювало як слід, треба віддатися потоку та довіритись інтуїції. Крім того, при написанні листа треба використання фразу «я дякую» у кожному з пунктів.

Після того як закінчую писати подяки, намагаюся обережно загасити свічки, подякувавши вогню за допомогу. Потім роблю кілька глибоких вдихів і налаштовуюся на позитивні зміни в житті.

Я помітила, що кожен лист я починаю з подяки за те, що живу в цьому прекрасному світі. Цікаво, що щоразу першої на думку спадає саме це. З того часу, як я почала це робити, в моєму житті стало набагато менше негативу та почали здійснюватися бажання.

Вам також має сподобатись...