Тоді стара примруживши очі наказала спалити все, що я принесла з секонд-хенду. Зі сльозами на очах я зробила так, як наказала бабуся.

Коли я була маленька моя бабця розповідала, що вона має дар знати більше ніж інші. Чи було це так насправді вже ніхто не скаже, але мені вже 56, а досі згадую її мудрі слова. Вона ніколи нічого погано не казала, а лише застерігала й пояснювала, як не накликати біду.

Ми жили досить бідно, але мені подобалося гарно вдягатися, тому у підлітковому віці лазила по секонд-хендах, вишукуючи там нове вбрання. Жодна з моїх подружок навіть не уявляла, де я вдягаюся. Після одного з моїх походів за речами мене впіймала моя бабця й почала допитуватися, чи не вкрала часом я одяг. Я трохи зніяковіла, але розповіла їй всю правду. Тоді стара примруживши очі наказала спалити все, що я принесла з секонд-хенду. Зі сльозами на очах я зробила так, як наказала бабуся.

Вже після вечері вона покликала мене до себе в кімнату на чай з цукерками й розповіла, чому саме віддала такий жорсткий наказ мені.

Виявляється, речі, які носили інші люди, зберігають їх енергетику, яка може бути як доброю, так і поганою. Такі речі можуть принести новому власнику хвороби, фінансові втрати та різноманітні невдачі.

Крім того, в таких магазинах можуть опинитися речі померлої людини, які несуть енергетику смерті. Таким чином, гарна кофтинка може фактично вбити.

Бабуся неодноразово казала, що краще не мати дорого вбрання, але жити довго і бути здоровим. Цьому я навчаю і своїх дітей.

Бабці моєї вже давно немає на цьому світі, але я дотримуюся її мудрих порад і живу щасливо, не знаючи горя.

You cannot copy content of this page