Тоді в мене був складний період у житті, проблеми з житлом, з грошима, з навчанням і я сама не помітила, як він став для мене і мамою, і братом, і подружкою…..

Ми зустрічаємося з хлопцем уже два роки. Познайомилися одразу як вступили до коледжу. Перші місяці наших стосунків були для мене справжнім випробуванням.

Я постійно дізнавалася, що він мене обманює з будь-якого приводу, дзвонить своїм колишнім, у коханні їм зізнається, у коледжі на моїх очах мало не обіймався з іншими дівчатами. Зрад як таких, слава Богу, не було.

Загалом, виявився він справжнім бабієм. Я намагалася з ним розійтися протягом чотирьох місяців, намагалася припинити будь-яке спілкування, але він бігав за мною, просив вибачення, обіцяв, що такого більше не повториться.

Я поверталася, але все повторювалося знову і знову. У мене траплялися через це нервові зриви, істерики. Одного разу я дізналася, що він цілувався з іншою. Для мене це був страшний удар, було дуже боляче, довго плакала.

Я цілий місяць із ним взагалі не спілкувалася, уникала його. Він дуже довго просив вибачення, говорив, що не може без мене, любить, хоче бути зі мною. Минув час, і ми знову стали спілкуватися. Тягнуло мене до нього і все.

Я почала помічати, як він змінюється на моїх очах, припинив усяке спілкування з багатьма дівчатами, перестав навіть сидіти в соцмережах. Тоді в мене був складний період у житті, проблеми з житлом, з грошима, з навчанням і я сама не помітила, як він став для мене і мамою, і братом, і подружкою.

Познайомив мене з батьками. Я сама ніколи б не повірила, що бабії змінюються, але переконалася в цьому на власному досвіді. Відтоді минуло більше року, він дуже змінився.

Зараз я впевнена, що він тільки мій, хоча перші місяці після того, як він змінився, я дуже в цьому сумнівалася. Я ревнувала його до всього, що рухається і не рухається. Я просто була параноїком.

Я могла через будь-яку дрібницю влаштувати йому істерику. Я плакала, била його кулаками. Я і справді боюся його втратити, боюся, що він зрадить. Це все через те, напевно, що він у мене перший чоловік.

Але час, як то кажуть, лікує і якось усе само забулося. Зараз ми з ним спокійно, сміючись, згадуємо той час, усіх його пасій. Цілими днями ми з ним разом, веселимося, гуляємо. Я вважаю, що ми створені одне для одного.

Я його шалено люблю і він мене любить. Начебто в нас усе чудово, але дуже часто мені сниться, що він мене не любить, що він на моїх очах цілує, обіймає інших дівчат: і своїх колишніх, і якихось незнайомих.

У снах він не звертає на мене уваги, ігнорує. Я через це злюся на нього, кричу, плачу, а він мовчки йде або дивиться то злими, то байдужими очима. Буває, що уві сні він часто кудись йде, а я його шукаю скрізь, не можу знайти, плачу.

Прокидаюся ночами або під ранок у сльозах, серце скажено колотиться. Довго потім не можу заснути, вранці часто зла через ці сни. Невже це моя підсвідомість відтворює мої страхи, і не дає забути про ті неприємні моменти?

Ці сни сняться регулярно вже майже рік. Мене вони дуже турбують і лякають. Мені снилося навіть уві сні, що я вбила дівчину, з якою він цілувався.

Перший час я думала, що дурниці це все, що завгодно адже може наснитися, але зараз мене це вже турбує. Мені дуже страшно, що якийсь із цих снів може виявитися віщим…

You cannot copy content of this page